Çok zoruma gidiyor nasıl geçer bu duygu?

Eski sevgilimden ayrılalı 2 sene oluyor (beni başka kızla aynı anda idare ediyormuş), şimdi onun sevgilisi olması belkide mutlu olması zoruma gidiyor, çünkü ben onu unutmak için çok uğraştım olmadı.. bu sürede kimseyle çıkmadım çünkü onu kafamdan tamamen atmak istedim bir ilişkiye başlamadan önce,Şimdiki sevgilisini başka kızlarla aldattığınıda biliyorum gözü dışarıda, istiyorumki pişman olsun oda mutlu olamasın, onu gördüğümde yüzüne bakmıyorum görmezden geliyorum. Unutmayı çok istiyorum bu nefret bitsin artık içimde istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Salla ya Allaha havale et. Boşveer . Yediremeyip napcan ? gidip dövcenmi sövcenmi . Bi halt yapmıcaksın o yüzden boşver. Bu nefreti bitirmek içinde düşünme aga . Çivi çiviyi söker . Allah daha beter dert vermesin . Emin ol daha çok kafanı kurcalıcak şeyler var hayatta.

0|0
    0|0
    • Haklisin Allaha havale etmeliyim,yedirmem lazim zaten gidip dovmemde sovmemde, Cok sukur baska derdim yok haklisin sevinmeliyim halime

• Dogru soyluyorsun :)) parca icin tsk

• Önemli değil ! İyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Sende ki unutmak ya da unutamamak değil. 2 nci ya da 3 ncü sıra da olmak. Aldatılmak. Bir nev'i hazımsızlık. Sen onu sevmiyorsun aslında. Yaşadıklarını hak etmediğini biliyor ve kendine yediremiyorsun. O senin mutsuzluğunla mutlu. Kanla beslenen bir cani adeta. Onu pişman edeceğin tek şey; onsuz da yaşanıyor olabileceğini gösterip muuuuutttttllllluuuuuuu olmak.

0|0
    0|0
  • Ondan kurtulduğuna sevinebilirsin. Üzülmene hiç gerek yok o seni zaten hiç sevmemiş ve seni kesinlikle hak etmiyo. Boyle bı vicdansizdan kurtulduğun için çok ama çok mutlu olmalısın zaten

0|0
    0|0
  • bakmayıp görmezden gelme triplerine gerek yok nötr olmayı becerdiğin vakit unutmayı becerirsin karaktersiz biri için boşuna yoruyorsun kendini

0|0
    0|0
  • kafandan sil gitsin.. ugrasmaya degermi sence? degmeyen bi kisi icin?

nefret bile ona asik oldugunun ispatidir.. yoksa niye nefret edesinki?

salamazsin takmazsin umursamazsin düsünmezsin olur biter..

0|0
    0|0
  • ALLAH biliyor kardeşş..duadan başka çare yok..

0|0
    0|0
    • Haklisin hergun dua ediyorum Allahin adaletine inaniyorum...

• Evet gecer insallah, hayirlisi, cok haklisin korku ve nasil guveneceksin

• hayırlısı :) birazcık tebessüm iyidir..yorumlar bitmez bu konu üzerine..iyi geceler...

• başka birini sevmeye calısın. elinizdeki kum saati degilki, dolmasını beklediginizde geri dönsün

0|0
    0|0
    • Geri donse bile istemem hersey eskisi gibi olamaz, bana aci cektirdigi duyglarimla oynadigi icin oda mutlu olamasin istiyorum, bunun aksini gorunce ister istemez zoruna gidiyor insanin. Ama Allahin adaletine guveniyorum, er yada gec ne yasattiysa aynisini yasar insallah..

• eskisi gibi olmasını zaten seviyorsanız istemezsinizki. her bir barışma yeni bir umuttur, yeni bir adımdır ilişkide. ama 2 sene olmus bence yeni birini sevmeyi deneyin.

• Zoruna gitmemesi için alış.

0|0
    0|0
  • aman biri gider oteki gelir civi civiyi soker koy ... gitsin

0|0
    0|0
  • başka birini bul devam et kaldığın yerden bu ne orucu böle aşk insanı güzelleştirir

0|0
    0|0
  • tekrar ara bir selam gönder

bu arada unutma erkekler çok eşlidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uğraşma at kafandan onu.İntikam vs sadece onu hayatında tutmaya yarar .Buda seni üzer.Pişman olucaksa illa birgün olur ama sen hayatına kaldığın yerden devam et.

0|0
    0|0
  • haklısın canım sen ayrıyken bunları istiyosun bense beraberken benden başkasında mutlu olmasın benden başkasının yanında gülmesin benim için acı çeksin istiyorum severek yani

0|0
    0|0
  • boş boşuna neden kendini harap ediyosun değermi buna üzülmen için bir sebep yokki aşırı duygusal olma derim biraz akılcı davranırsan yok yere üzüldüğünün farkına varırsın

0|0
    0|0
  • zamana bırakmaktan başka çaren yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...