Sevdiğinize aşkınızı hangi kelimelerle ifade ederdiniz ?

düşünün ki şuan karşınızda ve sizden sadece o sihirli kelimeleri duymak istiyor ''seni seviyorum'' harici ne söylerdiniz ?

1|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• ben sevdiğime mesela onun yanındayken bile onu özlediğimi söylüyrum,canımı yakanım diyorum,yüreğimi ısıtanım diyorum ve en çok sevdiği sevgilim diyorum kızgınken bile sevgilim derim oda bana bebeğim,mutluluk perim,meleğim der bana onları söyleyince akan sular duruyo yüreğimde

0|1
    0|0
    • Saygılar diyorum bende

• aynen sizin gibi bizde inanamıyoruz böyle bir aşkın varlığına ama yaşıyoruz herşeye rağmen aşk sınırsız yaşamaya değer ben sevgilime deli divane aşığım oda bana aşık.gerçekten ama gerçekten seviyoruz allah herkeze nasip etsin bu duyguyu

Kızlar Ne Diyor 17

• nalcak herif.

0|2
    0|0
  • söze gerek yok bazen bir bakış bile çok şey anlatır

0|0
    0|0
  • Canını yerim derdim:) hayatımda olsaydı:))

0|1
    0|0
  • hi*nem <3

0|2
    1|0
  • oyhhh tavşan sen tatlı bi tavşansın öyle.

0|1
    0|1
  • Guzel pipi

0|1
    2|2
  • dün gece sevgilim bana beni nasıl sevdiğini anlat demişti bende ona tüm içimden gelen duygularla öyle bir mesaj çektimki ben bile kendime şaşırdım aşk insanı sarhoş ediyo

0|0
    0|0
  • allah belanı versin ahmet

2|0
    0|0
  • canım tontişim fıkrımın ince gülü vsvs

0|0
    0|0
  • fıstığım derdi :),

0|0
    0|0
  • Küçük bir öpücük ardındankulağa fısıldanan söz; Daima ve sonsuza kadar.

0|0
    0|0
  • sevdigim, benim en kiymetlim. sen sevgimi anlamasanda karsilik verip sevemesende herseyinle sevmeye devam edecegim. bana okadar uzakken, aramizdaki mesafeler gokyuzunden oteye ulasirken bile yanimdakilerinden daha cok yakinsin bana, kalbimdesin daima.

gozlerim doldu yeminle. daha yazdigim cok sey varda ona gonderecegim simdi..

1|2
    0|0
    • "Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır.

Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu,her

uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır."

• bu aşk insana olmadık duyguları yaşatıyo şair yapıyo resmen

• aynen :) ben kendime sasiriyorum

• erkeğim

0|0
    0|0
  • bebem diyorum

0|0
    0|0
  • kelimeye söze gerek yok sevdigimi gözlerimden anlardı hey gidi gunler heyy

0|0
    0|0
  • Omrum, hayatim, gunesim, askim daha hangi soz anlatabilir ki kalbimdeki atesi, seni sevdikce yasadigimi hayatin ne kadar guzel oldugunu anliyorum, gozlerin askin en masum ifadesi, her sozun kalbimin alfabesi, aski ogretir yanlizlara, gokyuzundeki yildizlar her gece seni yaklastirir bana, bu deli kiz seni ne kadar sevdigini anlatsa siirlere dokse bile hislerini, hicbir kelime tutamaz kalbimdeki halini...

1|0
    0|0
    • şiirmidenmi kopya falan çektin yahuu:)

• çok dolmuş , paylaşmak istemiş ne deyim ki :))

• Eveettt Tesekkur ederim :)

• şuan sana hiç olmadığım kadar ihtiyacım var mesela yanımda olsan şu iş yorgunluğunu atsam biraz sıcak davransan ah be bitanem bir bilsen seni nekadr önemsiyorum bilsen nasıl değerlisin bende nasıl çıkımyorsun aklımdan bir bilsen ah bir bilsen beni bitanem özledim:( gerçekten şuan keşke karşımda olsaydı daha neler söylerdim

0|2
    0|0
    • ruh halin şu an heran ağlamaklı galiba...

• öylemiii peki madem hayırlısı bakalım:):)

• anlaştık :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Şaraplar kadehte, loş bir ışık, satenli matenli masalar elbiseler...her şey 10 numara, tam o anda ihtiyacım var...ama...

yavrum seni seviyom , derdim ama söyleyemiyom ne yapayım... ŞŞrrrakkkk!...gene hüsran gene hüsran.

Bravo arkadaşım bravooo!Ayakta alkışlıyorum. Bak o an bu tür şeylere ATP harcayacak durumda değiliz.

1|1
    0|0
  • o kadar sihirli kelime aramaya ihtiyaç yok .. içini dolduramayacağım kelimeler sahtekarlık bana göre .. naber lam anten diyorum, o da kıkırdıyor .. bu bana yeter ..

1|2
    0|0
    • anten mi :))

• valla usta hayran kaldım :))

• zamanında malum sevgi sözcüklerini çok duydum ve çok kullandım .. ben karşımdakine anten derken veya o bana odunsun sen derken ikimiz de aslında karşımızdakinin sevgisini hissedebiliyorsak ek sözcüklere ihtiyaç yok .. ha ama birisine ona aşık olduğumu söylemek tabiki isterdim ama aşık olmak ne demek ben bilmiyorum ..

• ağzını yidiğim?

:)

2|1
    0|0
  • bebişim, balım, petegim

0|1
    0|0
  • gülüm,bitanem ,hayatım...derdim ama diyemiyom.

0|0
    0|1
  • senin için özel yerim olmasını istiyorum beni dört duvar arasınada koysalar bu kalp yerinden çıksa bile ruhum senin adını haykıracak gözlerimin ışığı kalbimin gülü

0|0
    0|0
  • Aşk yok, bakan yok, sevgili yok, söz yok, Hayırlı akşamlar.. :)

0|0
    0|0
  • Majesteleri emrinizdeyim... Sadece 1 kişi haketmisti bu sözleri. Diğerlerine sadece akşam bana gidelim diyorum..

0|0
    0|0
  • sesdeki tonlama değişkenliği ile

0|0
    0|0
  • canısı canısı gönlümün yarısı ben senden ayrılmam alnımın yazısı <3

1|0
    0|0
    • hadi erzuruma gel erzurum yahşi güzel <3 buna bitmeyen hatun tanımam ;)))

• mezarimda gozyasi dokeceksen sev demistim sana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...