Eski sevgilin okuyor olsa ne yazmak isterdin?

ben başlıyorum içimi dökcem oh

Başta seni gerçekten sevdim beni 1 kere bıraktın peşinde köpek oldum. Beni süründürdün, mesjlarıma cevap vermedin sadece moralin bozukken benle konuştun. Bir keresinde benle çıkıp 1 hafta sonra ayrılıp yine acı cektirdin. Sonra seni unutunca aklın başına geldi tabi. Bana çıkma teklif ettiğinde senden sadece intikam almak için çıktım. Yazın biriyle çıktıgını bilyordum(benden ayrıldıktan 2-3 ay sonra briyle çıkmış tekrar çıkcagımız zaman kimseyle çıkmadım demişti. her ne kadar onunla buluşmamış bile olsan, bana ailem karşı ilişkiye diyip benden ayrılmıştın sonra başkasıyla cıktın. Yani yalandı.) ama bilmemiş gibi davrandım. Tüm o güvensizliklerim o yüzdendi o yüzden hep kavga çıkardım her erkekle ilişkini kestim. Sırf bunun için seni tam 3 kişiyle aldattım. Aslında en yakın arkadaşın bile bunu biliyordu. Hatta yardım ediyordu. Çünkü o bile bana haksızlık yaptığın konusunda hemfikirdi benimle. Sonradan tekrar seni sevdim geçen 3 sene içinde. Malesef bana yalan söyleyip 3 sene önce biriyle çıktıgını unutamamıştım. O yüzden ne sana güvenebilir ne de senle huzurlu olabilirdim. Birlikte çok güzel zamanlar geçirdik. Ha bu arada Sana ilk öpüştüğüm sendin demiştim. Oda yalandı. Aslında seni aldattıgım kızla yatmıştım bile. Neyse umarım ilerde mutlu olursun ileride daha hiç karşıma çıkmazsın. Oh be rahatladım

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah belanı vversin hayatımın içine sıçtın dövdün sövdün aldattın 5 milyarıda kitledin gittin lanet olsun sana yanarım yanarım seninle yaşadıgım tüm ilklere yanarım. sokaktan gecen serseriyle yaşasam daha iyidi senden tikisiniyorum. yolda molda denk filan gelirsek yolunu deiştir yoksa suratına tükürürüm. ulan naptım ben sana ne yaptım hep iyiligin için ugraşmaktan başka bilseydim bu kadar serefsiz oldugunu her gün başkasıyla yatar boynuzlardım seni belki ozaman içimdeki nefret bi damla olsa azallırdı hep üzül bi gün gün yüzü görme... yazık iyiki senden bi cocugm olmamış ozaman intihar edebilirdim. senden cocuk isteidgim günlere de lanet olsun. sana mutluluklar dilerim bu arada haberin olsun bende senin gibi boş durmuyorum artık. aklına gelir inşallah için acır perişan olursun artık o eski masum kız öldü katilide sensin Allah belanı versin..

1|0
    0|0
    • beni anlattın resmen üzüldüm kaderimze:(

• iyisin iyyi okadar diyorum :)

• iyi bakalım ^^

Kızlar Ne Diyor 8

• Merhaba eski sevgili.

0|0
    0|0
  • sana o kadar aşıkken beni buralarda bırakıp gittin biliyosun sırf sana inat olsun diye en yakın arkadasınla cıkıyomus gibi yaptım ama sende bunu yedin. ve o gece bana mesaj attın eehh intikamlar acı ve güzel oluoyr. Nie siz erkekler böylesiniz!bazen sizi cözmek cok zor.

0|0
    0|0
  • şuan okuyo olsa;biliyorumki çok sevdin ve sevdim ama imkansızdı hayatlarımızın iyiliği için bu yolu seçmek zorunda kaldım ve hala doğru yaptığımı biliyorum ama seni çok üzdüğüm için özür dilerim gün gelir beni anlarsın umarım

0|0
    0|0
  • senden sonra hayatım daha bi güzelleşti. kamburum senmişsin meğer. ayrıldığımız için teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Bende ona allah gonlune gore versin diorum..

0|0
    0|0
  • o kızın ne suçu vardı? ben sana ne yapmıştım? allah belanı versin diyemiyorum o çocuğa yazık.

0|0
    0|1
  • lan oğliimm sen bunu banamı yazdın.

0|0
    0|1
  • eski sevgilim okuyacak olsa şunları yazardım:senden sonra toparlayamacagımı sanıyorsan yanıldın.en kısa zamanda toparladım.senin beni sevmene izin vermedigim tamamıyla bir yalan degilse bile iyiki vermemişim.senden sonra bu kadar mutlu olacagımı bilsem hiç çıkmazdım senle.bana yaptıgın her sey umarım sana 10 kat geri döner.bu hayatta mutlu olamayacgın belli zaten.senin gibi insanlar karsısındakini aldatanlar asla mutlu olamazlar cunku.keşke simdi ne kadar mutlu oldugumu uzaktan bir yerden gorebilsen.ohh be bende rahatladım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eski sevgiliye mesaj mı yolluyoruz .. hmm .. o zaman dur ben de selam edeyim her birine .. nabersiniz lam eşek sıpaları :)

0|0
    1|0
  • Tülaaaayyyy :((( Geri dönnn :((((((((

1|0
    0|0
  • Beni başkasıyla yatakta bastigin o an sende katil bize diyememistim. Ahhh Ahhhh içimde kaldı beee.

0|0
    0|0
Yükleniyor...