Yemekten sonra spor yapmak doğrumu? birşey kaybedermiyim?

Şimdi diyelim,makarna ve et yedim az önce ve antrenman yapasım geldi şimdi yaparsam ne kaybederim?

Güncellemeler:
sağolun

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eger vücut geliştirme sporu yapıyorsan daha çok enerjin olur ve daha verimli çalışırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de öyle yapıyorum yemek ye zaten salona gidene kadar vücuda karışır o problem olmaz..

0|0
    0|0
  • 1 saat sonra yap

0|0
    0|0
  • Mide asiti dengesizligi olabilir en az 1 saat en fazla 2 bekle..

0|1
    0|0
  • Hemen yaoma. Kalp krizi riskini artırıyomuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yap bence

0|0
    0|0
  • Yapamazsin dalak siser bu bir kalp krizi riski artar bu iki biz bile idmana cikmadan 4 saat once yemek yiyoruz

0|0
    0|0
    • Bende aynısını uyguluyorum, sadece meraktan sordum mesela yemekten sonra durduk yerde mekik klasik şeyler yapsammı diye

• Hayir kardeşim kalp krizi riskin artar dalak sismesinide geçtim de bilincsiz spor her zaman zararlıdır spordan sonra yemek yenir ama belli derecede yoksa yaptığın sporun anlami kalmaz spordan en az 3 saat önce yemek yemen gerekir yoksa Allah korusun spor yapayim derken kalp krizi gecirirsin

• sağol hocam

• Yap yap sagligin icin iyi

0|0
    0|0
  • Ciddi antrenman yapacaksan en az 2 saat önce ye
    Allah muhafaza tıkanır gidersin

0|0
    0|0
    • yok ciddi antrenmanda son 4 saate bir tek elma bal portakal tarzı enerji verici birşeyler yer giderim, ama yemekten sonra öylesine canım sıkıldı diye mekik felan yapsammı diye düşünüyorum bir zararı olurmu

• Ondan bişey olmaz be kral

• sağol hocam

• bişey olmuyor ya

0|0
    0|0
  • Yap tabiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...