Sevgilinize aşk şarkısı gönderdiniz o ise hiç tepki vermedi n'aparsınız?

aşk şarkısına hiç tepki vermedi.5 saat sonra siz kırıldığınızı belli eden bir mesaj attınız o ise tamam aldım mesaj ı ama şarkıyı beğenmedim dedi.bu ne dmek ya? öyle kaldınız.hakketen odunmuşsun diyerek olayı bitirmek istediniz o ise çok kızdı kim haklı burda sizce?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma ama az buz değil tam Öküzmüş. Velevki düşüncesi öyle olmuş olsa bile insan öyle cevap vermez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ortamın yumuşaması için olumlu olmak lazım

0|0
    0|0
  • Herkesin zevkleri farklıdır. onun yerine kendi içinden geçen sevgi sözcüklerini yazsaydın keşke. O zaman senin haklı olma durumun çok yüksek olur.

0|0
    0|0
  • sevgilin haklı.. senin beğendiğin şarkı sözleri ona basit veya anlamsız gelmiş olabilir .. her şarkıda aynı şeyleri hissedeceksiniz diye bir kural yok .. aynı durumda ben de kızardım ..

0|0
    0|0
  • Begenmeyebilir ama nezaketende olsa guzeldi tesekkur ederim demesi sana verdigi degiri gosterir.

0|0
    0|0
  • Bence kız haklı, hayır beğenmek zorunda mı ?

Zevkler değişir ve o kızla erkekten bi bok olmaz ayrılsınlar. ( Böyle birşey yaşayanlara diyorum )

0|0
    0|0
  • Bir daha göndermem .

0|0
    0|0
  • Hemen ayrılalım derim,

0|0
    0|0
  • Kafana sıçayım neden yolladın derim kendime :(((

0|0
    0|0
    • aynen öyle dedimkırıldım yahu.ilk defa duyguları belli edicek bir şarkı gönderdim.müzik zevklerimiz aynı bu arada.tepkisiz kalması ya odun olduğunu yada onun bir duygusu olmadığını gösterdi bana kızdım

• yan yatar uyurum

:(

0|0
    0|0
  • Yalandan beğendim deseydi sevincekmiydin ?

0|0
    0|0
    • şarkıyı beğenmedim ama çok tatlısın gibi bişi bile yazsa olurdu .odunluk değil mi yaptığı

• Şarkı paylaşmakla bağdaştıramadım.

• daha öncede birçok konuda odunluğu olduda o yüzden

• bir marangoza uğrasın belki bir şeyler olur ondan

0|0
    0|0
  • Şarkı sözü gönderen tiplerden nefret ediyorum ya. Çok işsiz güçsüz geliyor bana. Amaçsız...

0|0
    0|0
  • Yorumun nedir diye sorarım. Olayı bitirmek çocukça kaçabilir. Hemen kötüye yormamalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dürüstlük isteyip ardindan trip atmak nekadanda malca birsey.

0|1
    0|0
  • Müzik zevkleriniz uyuşmayabilir...

Bu durum onun odun olduğunun ya da sizi sevmediğinin göstergesi değildir.

0|0
    0|0
  • harbiden odunmuş be olursa olsun nezaketen güzel aldım teşekkür der insan yaa birde sevgiliyse yaktım onu bana yapamaz sıkar sıkar naparım adamııı:))

0|0
    1|0
  • şarkı neydi ?

0|0
    0|0
  • Sen gönderdin diye begenmek mi zorunda? Bence dürüst oldugu için sevinmelisin, dürüst erkek candır!

0|0
    0|0
  • İlla tepkı mı verecek aynı sarkıyı sevmek zorundamı ? Takılmazdım bıle.

0|0
    0|0
    • ilk defa bir aşk şarkısı gönderiyosun.beğenmese bile insan nezaketen de olsa bişi yazmazmı?

• Olabılırde abartacak bısey yok tatlım sakın ol.

• :d hakketten odunmuş ama bunu direk sölemeseydin keşke

0|0
    1|0
Yükleniyor...