Masum 20 numara ?

Son yaşanılan futbol ahlaksızlığından sonra, Fenerbahçeli taraftarlar ve yönetimi tüm suçu Slaven Bilicin üzerine yıkmaya çalışıyor. Peki bu futbol teröristinin diğer maçlarda ettigi küfürlerde mi Bilicin suçu ??

Hakemi hatirladiniz mi :)

Daha çok video var da gerçekten değmez...
Soruyorum bu adamın her maç küfürler savurması Bilicin suçu mu ??

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Savunulacak bir şey olmamasına ve tüm ülkenin bu herifin çirkefliklerine şahit olmasına rağmen hala fb li arkadaşların neyi, kimi savunduğunu anlamıyorum.

Koca ülke seyircisi bu adama düşman hiç mi onda suç aranmaz aklım almıyor.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Emre rakip takımın yedek kulübesine küfür etmeyi alışkanlık haline getirmiş bir oyuncu.
    Biz bu şeref yoksunun futboldan men edilmesini beklerken birde milli takıma çağırıyorlar.

0|1
    0|0
  • @Nakmon23 yeter amma ağladın ya senin antrenorun saha ıcını mac boyunca tahrık etsin butun topculara taraftara tacizde bulunsun sonra adam ona kufur etmesın az bıle edıyor

0|1
    0|1
    • Yukarda ki videolarda Bilici göremedim?

• Kardeş ya anlayacak zekaya sahip degilsin, ya da anlamak istemiyorsun. Yukari da ki videolarin hiç birinde Bilic yok ve 20 numara yine ana avrat sövmeye devam ediyor. Madem tek suçlu Bilic niye bu maçlarda küfür ediyor? Şota da mi sırpça küfür etti? Sahayı tahrik etti? Bu ahlaksiz herifin her kötü davranişini birseylere baglayip masum gostermeye calişmayin. Bana yine Bilici anlatma. Şota nin anasina niye küfür etti onu anlat. Kasimpasa macinda yan hakemin anasina neden kufur etti onu anlat. Chedjouya neden fu*k off dedi onu anlat. Daha böyle onlarca video var.

• Bende diyorum kı yenılgıyi legalleştirmeye calısıyorsun buna acıyorum dıyorum

• Videolar yerinde olmuş 20 numarayı anlatmaya gerek yok zaten FB liler anlamaz boşver yorma kendini hiç.

0|1
    1|1
  • Fener koyarr olay olur 17 senedir cincona 10 sene bjkye. 23 sene hamsilerr cehennem yeri:kadikoy

Sebeb:buyu yapilmis okunmus stad sacmaliklari

0|1
    1|5
  • şu şerefsiz galatasaray forması giydi ya ona üzülüyorum futbolcusun kaptansın ama terbiye sıfır

0|0
    0|0
  • allahtan kimsenin ağzına silah falan sokmamış yoksa ülkeden kovmaya çalışırdınız

0|0
    0|0
  • 20 numara dünya genelinde en çok nefret edilen oyuncu.

0|1
    1|0
  • bu 20 numara tam bir 0... C'dur

0|1
    0|0
Yükleniyor...