Lisede kavgaların sebebi neydi?

Lise yıllarınızda okulunuzda mutlaka bir kavga olmuştur diye düşünüyorum...bu kavgaların sebebi neydi ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ooo öyle çok olurduki hangisini anlatayım ki.. okulumuzda çakallar, gerzek çocuklar çoktu.. hep b*ktan püsür konulardan kavga olurdu, aşktan tut, bana niye ters baktın veya bana niye omuz vurdun..yok efendim kız arkadaşıma laf attın... bunun gib :)

0|0
    0|0
    • omuz vurma meselesini anlamıyorum sırf bu yüzen daha bugün bi çocuğun ayağı kırıldı

• ben 8-9 yıl önceyi söyledim ama ..demek hala devam ediyor... birşey değişmemiş .:(

Erkekler Ne Diyor 7

• yediğim dayağın seceresini yapsam burdan okula yol olur

0|0
    0|0
  • Benim olmustu ülkü ocakları başkanı arkadasımdı olay vardı cagarmıslardı okulun onunde 200kisi felan bırbırımıze gırmıstık sağlamızzz.

0|0
    0|0
  • yav sen bizim okulun kizını nasıl öpersin.tekme yumruk ne istersen çocukluk işte.

1|0
    0|0
  • Geçen gün oldu daha 50 kişi tepemize çöktü arkadan çakallar ama 2 sinin kolu kırılda birisinin burdu biz sadece 3 kişiydik. Tabi burda kickboks un faydalarınıda gördük :)

0|0
    0|0
  • omuzlarımız elektiriklendi bir anda karşıdaki delikanlı ile yanyana geçerken..tabi elemanla biz bunu yanlış anladık kavga ettik..

0|0
    0|0
  • kız meselesi, siyasi görüş, iletişim eksikliği, yanlış anlaşılmalar vs vs

0|0
    0|0
  • Canımızın sıkıntısı nedeniyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız-erkek meseleleriydi şükür ki ben yoktum içinde.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın dengesiz tavırlarına karşılık çok kavga ettim,

Sınıftaki bir çocuk güya sınıfa fotokopi çektirecekti bütün herkesten para alındı ama çocuk parayı harcamış, fotokopiler zamanında gelmedi bende tekme tokat dalmıştım.

0|0
    0|0
  • yunus polisler ayırmıştı, ne gündüüü

0|0
    0|0
Yükleniyor...