İstanbul'da MAÇ İZLEMEK TT ARENADA?

denizlideyim tt arenayı görmek istiyorum orda bir gs maçı seyretmek istiyorum acaba bana kaç liraya mal olur zaten stad boş oluyor bilet sıkıntısı olacağını sanmam burdan uçakla gelicem ucuz bir otel lazım brde bilet parası

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence ilk önce lisenin bitişiğinde 18.000 kişilik bir stadyum var. Hani merhum Özay Gönlümün heykelini geçince askeriyenin karşısında o stada git ilk başta bir horozu ligde bırak çünkü Horoz spor ptt 1. ligde zor günler geçiriyor. Taraftar desteğine en fazla ihtiyaç duyduğu dönemdeler. Yanlış anlama seni yargıladığım yok ama TT arenaya yaşadığın müddetçe gidersin zaten. Selamlar ;)

0|0
    0|0
    • doğru söyledin kardeş hemen bir passolig alıcam ayrıca bakma sen eskiden denizli ikinci ligde bile olsa her maçına giderdim ama şimdi haftanın 7 günü çalışıyom vardiyalı olarak maçlar denk gelmiyor diyeceksin istanbula nasıl gideceksin oraya izin alıp gidecem sadece bir defalık bu arada denizlilimisin

• evet bir zamanlar fırtına gibiydi ama gelen yemiş giden yemiş şimdi bakkala manava borcunu ödeyemiyorlar ayrıca o fener maçı neydi öyle hem gs liyim hem denizli liyim ne koymuştuk be

• bu arada bende aydın da askerdim

• En ucuz bilet 50 tl oluyo yol parani hesapla ustune bide 100-150 harcarm falan diye dusun.

Bn 2012 16 aralik gs-fb macina gitmistm o atmosfer harikaydi. Arenaya defalarca gitmis gibiydim hic heyecanlanmadm aslinda stadi gun gun takip ettigimden cok tanidik defalarca gitnism gbi geldi. o mactan sonra semih kayayla foto cekildm takim otobusunun durdugu yerde

0|0
    0|0
    • derbilerde bilet sıkıntı olur diye düşünüyorum ama iyi aklıma geldi belki beşiktaş maçına gidebilirim ama takımın o zamanki durumuna bağlı çünkü 33 haftada eğer kritik bir maç olursa bilet bulmak zor

• Bnde o maca gitmeyi planliyom alt kat kose kisimlardan alirim orlarda yer olur

• zaten gidersem internetten alıcam bileti inşallah bulunur

• 500 tl

0|0
    0|0
Yükleniyor...