Kapat

Tavrınız nasıl olurdu özellikle erkekler...

sevdiğiniz kişiye çok kızgınsınız diyelim ama çokda aşıksınız bu durumda tavrınız nasıl olurdu,süründürürmüsünüz burnu sürtsün diye ve bu süreyi ne kadar tutardınız ...

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sen aynı durumda olursa ne kadar dayanabiliyorsan ona da öyle davranmalısın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç gerek yok .. sakince uyarırım ne de olsa bir hata yapmıştır. Asla unutmam ama affederim. Üzerine basa basa uyarırım tekrarı olmaması için. Ama tekrarı oluyorsa o zaman bu hatadan çıkıp suç oluyor. Bir seferlik yaptırıp uygularım (cezalandırmak gibi) ... sonra yine tekrarlanırsa bilemiyorum sonrasını.

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle tartisirsam gercekten ister istemez bi anlik dahi olsa soguyorum ancak az bisey konusunca ister istemez hemen isiniyorum .

sevgilimin yaptigi seye gore kizarim yani beni aldatirsa kesinlikle hic dinlemem bitiririm birkez yapti ne malum birkez daha yapmayacagi egerki seni seviyorsa duzgun davranicak

0|0
    0|0
  • aşıksam az tutarım

0|0
    0|0
  • Ben hiç acı çektirmedim. Aklımdan hiç acı çeksin geçmedi. Aksine hiç acı çekmesini istememiştim. Ama o bana çok çektirdi ve sonunda ayrıldık. Ben de bana yaptıkları için Hesap soracağım günü bekliyorum. Allah büyüktür.

0|0
    0|0
  • fazla uzattıgında tadı kaçar ayarında olmalı herşey...

0|0
    0|0
  • Yaptığı şeye bağlı. Ayrılabilirim de... Olanları görmezden gelip onu bağrıma basabilirim de.

0|0
    0|0
  • Neye göre kızgınım neyine kızmışım bu çok önemli.

Ama çokta seviyorsam fazla uzun tutmamakla beraber bir daha o hatayı tekrarlamayacağına dair söz alırdım.

0|0
    0|0
  • çok tutmamak lazım burun sürtme süresini, kıvılcım oluşabilir, parlama yapabilir, alev alabilir, yakabilir

0|0
    0|0
  • go sktır ahead turn left you wıll see derim :D

0|1
    0|0
  • aşıksam biraz acı çektiririm.

0|0
    0|0
  • sakın süründürmeye calısma erkeklerin sabrı yoktur özür dilersin olr biter aşkta gurur olmaz

0|0
    0|0
  • süründürmek gerekiyor ama çok sevince yapamıosun.. beter olsun bence

0|0
    0|0
  • Hatasını anlayıp düzelene kadar

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak yalnış olur.

0|0
    0|0
  • süründürürsen kaybedersin emin ol.

0|0
    0|0
  • Bu kızgın olduğun durumun sebebıyle alakalı ıkı taraflı bakmak lazım anlamak anlayıs gostermek.

0|0
    0|0
  • Olay ne ?

0|0
    0|0
  • 3 haftadır konuşmuyoruz doğru düştü mesaj atsaydı cevap verirdim oysa. Az kaldı doğum günüme bunu da unutursa artık arkama bakmayacağım. Sevgime hiç layık olamadı beklemekten sabretmekten yoruldum

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi hakkında süründürmek gibi bi kelime kullanmazdım.

0|0
    0|0
  • İstediğin kadar uzun tut.İşe yaramaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• he bu arada küskünlüğünü çok uzatma eğer o hata yaptıysada sakın o dönmeden dönme yoksa onun gözünde pasif kalırsın hatasını bilsin bilmiyosada dayanamıyorum dersen sen giriş yap tatlı dille alınmışlığını göster özürünü diler belki ama yapmasa buna rağmen kusura bakma öküze düşmüşün demekten başka bişey yok

0|0
    0|0
  • sürtsün burnu sürünsün valla. olmadı sürünmüyor ayrılırım nitekim yaptım da hee pişman oldum mu oldum ama olsun burun kalmadı sürte sürte:)

0|0
    0|0
  • soğuk davranırım. ama bir sorun yokmuş gibi. o da deliye döner nedenini öğrenmeye çalışır. farkında olmadan burnu sürter. içten içe de hatasını anlar ama karşısındakini de suçlayamaz..

0|0
    0|0
  • şuan benim olduğum gibi okkalı bir mesaj çketim sende öyle yap aşığız dşyede bu kadarda yapılmazya bizdekide kalp yani

0|0
    0|0
    • ben yapamıyorum korkuyorum :(

• evet hemde çok

• canım ama böyle yaparak dahada canın yanar durması gereken yeri kızgınlığını bilmeliki onunda korkuları olsun,ama sen böyle yapınca derki;nasılsa beni kaybetmeye korkuyo ben istediğimi yaparım bişey demez o bana der.yapma bence sen bukadar severken kıymet bilmesi gerekli çok yüz verme beni dinle

• Süründürülmek istemezdim, o yüzden bende yapmıyorum. Ki mantıklı gelmiyor bana..

0|0
    0|0
  • Surunsun ısterım ah zamanında cok yaptım kaybettım cocugu =D

0|0
    0|0
  • tam üstüne bastın 2 gün süründürdüm az önce özür dilerim aşkım dedirtiim öküzee :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...