Neden spor yapmıyorsun bahanelere yenik düşme?

Arkadaşlar spor gerçekten insan hayatını çok etkiliyor bundan 3 yıl önce nişanlımdan ayrıldım ayrılmak demeyelimde isveçe yerleşmek zorunda kaldılar ve ağır psikolojik sorunlar geçirdim yüzlerce anti depresan ilaçları kullandım ama hiç biri aradığım huzuru vermedi ta ki spora başlayana kadar.Sporun diğer önemli bir özelliği doğal anti-depresan özelliği göstermesidir.Düzenli spor yapanlarda depresyon nerdeyse hiç görülmez.Sistemli ve düzenli yapılan sporla endorfin ve melatonin, dopamin gibi mutluluk hormonlarının salgısında artış gerçekleşir.ve insanda müthiş mutluluğa ve özgüvene neden olur mutlaka spor yapın şu tembelliği atın içinizden hayata yeniden başlayın

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerçekten öyle ya bende yeniden baslamak istiyorum motiveye ihtiyacım vardı sağol :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden spor yapmıyorsun bahanelere yenik düşme Bu başlığı yanlış buldum tercih meselesi sölediklerinde haklı olabilirsin lakin kalkıpta insanlar emir vaki tavırda üzerinizdeki tembelligi atın spor yapın filan sanane kardeşim sen zamanını ona harcarsın ben başka birşeye harcarım? ben şimdi konu açsam desemki neden satranç oynamıyorsun işte zekayı artıyor filan tembel olmayın öğrenin oynayın desem adamlar demiyicekmi sanane kardeşim ister oynarım ister oynamam sen tavsiyeden çok emir vaki yapıyorsun bu yanlış

0|0
    0|1
    • nasıl anlamak istiyorsan öyle anlamışsın ama ortada emir vaki falan yok, sadece tavsiye ediyorum ki insan hayatında gerekli birşey

• Hayır kardeşim senin anlatış şeklin yanlış birşeyi tavsiye ederken bu şekilde edemessin ben zamanımı spora değilde bana daha çok fayda saglıycak birşeye harcarım mesela sen kalkıp diyemessin tembel olmayın bahanelere yenik düşmeyin yapın edin görende namaz hakkında konuşuyorsun sanar

• @Iwillwishfordying arkadaşım adam dese camdan atlayın uçabiliyorsunuz diye yapacakmısın yapmak zorunda değilsin konuyu açan arkadaş çok haklı bende spor yapıyorum 4 aydır fitnessle uğraşıyorum önceki zamanlar aklıma gelince boşuna yaşamışım diyorum tanıdıklarımı spora başlattım günde 2 paket sigara içen adam ağzına sürmedi aklına bile gelmedi tabi sen nerden bilirsin ot gibi yaşıyorsun biraz su biraz güneş yeter sana!

Yükleniyor...