Beni aldatabilirsin, özgürsün, dedim resmen. Çünkü çok yoruldum.

Sevgilim dün gece bi erkek arkdaşıyla beraber iki kızla bara gitiiler. Bunuda bana sinir anında söyledi. Sonra ertesi sabah seni hala seviyorum aklımda sen vardın vs. dedi. Bundan öncede bi kaç kere beni aldatmaya kalkmıştı internet üzerinden. Bende çok düşündüm taşındım. Ayrılsam, ayrılamıyorum. Dedim ki git ne halt yersen ye, kimle beraber olursan ol. Sana karışmıyorum. Özgürsün. Ama ne sen bana ne ben sana elini süremezsin dedim. Ne zaman gelir ben adam oldum dersin dedim, o zaman değişir dedim. O da dedi düzelicem, şöyle yapıcam, böyle yapıcam. Sizce hata mı etmişim ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi etmişsin.

0|0
    0|0
  • ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • Allah aşkına sen nasıl bir insansın? Bu kadar mı çok seviyorsun? Sen varken, başkasını düşünen, başkasıyla olabilen bir erkekten sana hayır mı gelir?

Yazdıklarından iyi ve cefakar bir insan olduğun anlaşılıyor. Kendini boş yere maceraya atma.

0|0
    0|0
    • Alıştım ona. Ayrılmaya kalksam çok acı çekiyorum. Devam etsem yine acı çekiyorum. Bende kim konuştu kimle görüştü diye kafa yorup kendi kendimi yemektense, onu özgür bırakmaya karar verdim. Bazı ihtiyaçlara, kadına falan doyarsa. Ve ben o zamanda hala onun yanında olursam. Değerimi anlar diye düşündüm :S

• Bu yemek yemek gibi bir ihtiyaç değil ki! Ömrü boyunca hiç yapmasa yine durur. Eğer (Allah korusun) elin kangren olursa, el senin için ne kadar değerli olursa olsun, o eli kesmek zorundasın. Kesmezsen, o el senin sonun olur.

• Sadece üniversiteyi kazanana kadar onu bu şekilde denicem. Eğer düzelmezse, onu ben terkedicem.

• Hayır en güzelini yapmışsın senle çıkarken aldatması doğrumu sence sen en güzelini yapmışsın.

0|0
    0|0
  • çok saçma bir ilişki bu bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok büyük hata etmişsin. tekrar sana dönene kadar bu yaptıklarını tekrarlar. ayrıca sen onu artık bu şekilde nasıl kabul edeceksin. etsen bile aklına gelip nasıl güveneceksin. yanlış.

0|0
    0|0
    • Söyledim ona zaten sana hiç bi şekilde güvenmicem, elimi daha sürmicem diye. Çünkü ben çok yoruldum. Sınav senem. Ayrılsam üzülüyorum ders çalışamıyorum. Şu dönemi atlatana kadar. En azından yanımda olsun, yalnız kalmayayım. Ne bok yerse yesin.

• Bende öyle düşünüyorum. Sınavım bitsin üniye kapağı atayım. Basayım buna tekmeyi intikamımıda almış olurum diye düşünüyorum :(

• aynen iyi yapıyorsun o zaman:)

• nasıl dayancaksın :/ ayrıl gıtsın salak ne duzzelcek ya bı ınsan kısılıgını asla duzelmez ondan hayır gelmez . aldatılcagını bıle bıle . bırıyle beraber olcak sonra bana gelcek tekrar ooldu canım

0|0
    0|0
  • hayatta kendimi en son hayal edebilecegim tavirlar hareketler olaylar falan, o yuzden yorum yapamayacağım.

0|0
    0|0
  • Hata etmişsin tabi, git ayrıl. Sen o sözün erkeğe koyduğunu düşünüyorsun ama o şuan göbek atıyor bunu dediğin için. Erkek bu kızım başı boş bırakılmaz.

0|0
    0|0
  • yapmaya devam edicek hata yaptın biliyorum çok zor ama ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • sadece "git" demen gerekirdi

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum. İkna etmek için yapmadığı maymunluk kalmıyor. Dayanamıyorum. Affediyorum her seferinde. Bu seferde öyle olacağını bildiğim için. Onu özgür bıraktım bir yandanda ilişkimize sınırlar koydum.

• neyin kafası anlamadım ben

0|0
    0|0
  • belli ki bunu barlarda bulmuşsun sen

0|0
    0|0
  • nasıl zor bir durumdasın anlıyorum seni çok güçlü olman lazım ayrılık doğru olan yapabiliyorsan yap ben yapamadım yapacağım

0|0
    0|0
    • Yapılmıyor. Cidden. Yapmaya kalkınca hayatım daha da bok oluyor. Beraberken de yine aynı. Ne yapıcam bilmiyorum. Bazen diyorum başka birine aşık olsam keşke, bunu böyle toto gibi bıraksam ortalarda :(

• ancak bir başkası unutturabilir ama insan cesaret edemiyor başkasıyla olmaya. onu bırak anılar nolcak :(

Yükleniyor...