Laf sokacak sözler arıyorum eski sevgiliye. Bilen var mı?

eski sevgilim whatsappda yazılar yazıyor yok " arkamdan yalan önümde gülücük gözümde kapan arkadamdan acil " vs gibi:S bende birşeyler yazmak istiyorum siz ce ne yazııyım

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• muhatap olmaman en iyisidir.çünkü diğer türlü öyle olmasada önemsendiğini hissedecek ve hala aklında olduğunu onu unutmadığını zannedecek

0|0
    0|0
  • sikinoski kılıcını sana bi sikinoskilerim o zaman görürsün sikinoskinin sana verdiği sikinonları yaz bence

0|0
    2|0
  • O laflar boy boy seni miken atlı kovboy

0|0
    0|0
  • Ne saçma sapan çocuk muhabbeti yapan bir sevgilin varmış ya iyi ki ayrılmışsın boşver önüne bak güzel kızsın tatlısın tak koluna gerçekten sevebileceğin bir sevgili gördükçe kudursun. Ne dert ediyorsun.

0|0
    1|0
    • ilk sevgili son sevgili olsun diye bir takintim var. vazgecemiyorum bu huyumdan

• Aynı şeyi inan ben de çok istiyorum ama terk etti beni umudum yok ama dönerse mutlu olurum ama yine de tercih senin yazdıklarından bunu çıkarmak zor yani ben de herhalde def etmek istiyorsun gibi düşündüm.

• kaç kere dedim bu isteye ergenleri almayın diye.

0|0
    0|0
  • o laflar boy boy... de, yeter :(8

0|0
    0|0
  • ben unuttum o unutamaz demişsin; Pardon ama Sol'um dolu Sağ'dan ikilermisin?

baya koyar bu

0|0
    0|0
  • koluna sepet çok yakıştı sanki senin için yapılmış de:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • susarak da laf sokulur, en temizi budur. sonsuz sayıda ihtimal gelir karşıdakinin aklına, ikirciklenir de ikirciklenir

0|0
    0|0
  • kır kalbimi gönlün olsun al her şeyim senin olsun şimdi başka eller deyim aha bu da sana gapak olsun :D

0|0
    0|0
  • :) bence günlük hayatınla ilgili şeyler yaz mesela bugün çok eğlendik falan diye onu unutuğunu anlar böylece

0|0
    0|1
  • gördüğüm kadarıyla sevgilin haklı

1|0
    0|0
  • Çeksene elini, kırıcan mı belimi, Sarılmandan belli

Olmadı heralde

0|0
    0|0
  • Yalan değil aklımdasın hala, napıyım buda benim kusurum gereksiz şeyleri çok takıyorum kafama

0|0
    0|0
  • Eskisini şutlar, yenisini kutlarım :))

0|0
    0|0
  • sendemı onun kalıtesıne dusuceksın bence hıc muattab olmaya bıle degmez salla gıtsın.

0|0
    0|0
  • Engelle gitsin.

0|0
    0|0
  • insan taklidi yapmayı bıraktığını görmekde nasip olacaktı haaa bir gün . . . .çok mu ağır oldu bee

0|0
    0|0
  • Onu engelle daha iyi.

0|0
    0|1
  • bırak ergenle ergen olma.

0|0
    0|0
    • oyle tabi ama ergenle alakasi yok bence. 30 yasindaki bir adamda ve kadinda bunlardan geciyor karekter olayi

• Eski sevgilin kamyoncu mu?

5|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• o ne demek yahu?Bence seviyesine düşme

0|0
    0|0
  • Eğer birşeyler yazmazsan daha çok delirir, oraya onun birşeyler yazması hala seni önemsediğini gösterir. Boşver

0|0
    0|0
  • önüm arkam sagim solum sobe.

0|0
    0|0
  • Daha büyümemişsin anlaşılan yaşının olgunluğunu er biraz

0|0
    0|0
    • buyumekle alakasi yok.

• ne alakası yok biraz olgun olun ya bitmişse bitmiştir neden laf sokarak kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz.ilkokul çocukları bile sizden daha mantıklı aşk konusunda

• 5 kere okudum hiç bi şey anlamadım nan :S

gugıldan aratcam

1|0
    0|0
  • seni tanıdıgım gune lanet olsun de cok sıradan bı soz ama olsun

0|0
    0|0
  • seviyorum ay ay kralına ok bye ^^

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki gereksiz bütün insanları eskiciye

verip yerine plastik kova, leğen, mandal falan

almak istiyorum.zira daha faydalı olacağı

kanaatindeyim:)

aklın başına geldiğinde,aklına beni getirme .. ;)

"Sahip çıkmadığınız her değere"

Bir gün başkası sahip çıktığında.. Yalayın diye yaratıldı AVUC ICLERI..! ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...