Taksim metrosunda ölen kadının kimliği açıklandı mı ?

arkadaşlar haberi duydunuz mu ?metroda bir kadın intihar etmiş .içim sıkıldı .kimmiş acaba bilen var mı ?otaraflarda oturan arkadaşlarım var kötü oldum birden .

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşındaiken bir geç kız özümün önünde trenin önüne atlayarak intihar etmişti daha sonra sevgilisinden hamile kalıp terkedildigi için intihar ettigini ögrenmiştim okulda haftalarca uyuyamamıştım kaç yıl geçti hala aklımda nekadar üzüldüm ona anlatamam şimdi okuyunca o geldi aklıma

0|0
    0|0
    • off piskolojini düşünemiyorum

• alıştım ama o zamanlar cok üzülmüştüm o kıza şimdi kimbilir kaç yaşında olurdu birde onun sevgilisi yerinde asla olmak istemem gerci ben bir kızı o halde bırakamam nekadar zor bir durumda olsamda asla birde hamile nasıl vicdan var insanlarda

• valla ya insan demeye bile utanıyorum da neyse .kesin bu olayda öyle birşeydir

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazık olmuş

0|0
    0|0
  • yeraltında ölümü seçmek ilginç. ben yapacak olsam banko uçuşlu olur. rüyamda boyuna uçuyorum geri inyorum uçuyorum geri iniyorum zaten

0|0
    1|0
  • Kimlik açıklanmadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Sanırım kimliği henüz bilinmiyor.. He bilnse de çok önemi yok yani her olay gibi bunun da üstü örtülür. Çok üzücü.

0|0
    1|0
    • evet üzücü.bir insanın böle intihar etmesi bilmiorum içim acıdı

• açıklanmadı ama 40-45 yaşlarında bi kadın olduğu söyleniyor. çok korkunç bi durum ve ben yarın nasıl o metroyu kullanacağım hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • off bende çok üzüldüm yaa dehşet birşey yani bilmiyorumyazık yaa kimbilir ne derdi var garibimin yazık

• hayat insana neler neler yaptırıyor işte.

• off off yaa valla aynen öyle kimbilir derdi neydi

Yükleniyor...