Hoşlandığınız birine direkt olarak gidip hoşlandığınızı söyler misiniz?

Hoşlandığınız birine direkt olarak gidip hoşlandığınızı söyler misiniz? ve bu kişiyle arkadaş da olmayı beceremiyorsunuz... kaybedecek bişeyim yok diye düşünüp '' senden hoşlanıyorum '' der misiniz? ya da ne yaparsınız?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• derim dedim de bir sefer çokta güzel oldu :)

0|1
    0|0
  • Söylemem Hatun Kişi'ye Yakışmaz Hocam...

0|1
    0|0
  • Söylemem ama karşımdakindende onu hissediyorsam benden etkilendğinden eminsem kendisi söylesin diye hoşlandığımı belli ederim

0|1
    0|0
  • söyledim

0|1
    0|0
  • eğer aynı ortamda takılıyorsak mümkünatı yok söylemem. çünkü bazen erkekler bu tür şeyleri alay konusu ediyor. Hatta çoğu zaman. Ki önceden söylemişliğim de vardır. direkt olmasa bile, alıştıra alıştıra söyledim ve bin kere pişman oldum.

0|1
    0|0
  • arkadaş olamıyorsak gdip sylerim ama eğer arkadaşsak syleyemem onu kaybetmeyi gze alamm

0|1
    0|0
  • ben içimde saklarım

0|1
    0|0
  • Söylerim

0|1
    0|0
  • direkt söylenir mi nan

hamur bile kıvama gelmek için yoğruluyo

0|1
    0|0
  • Hayır söyleyemem.

0|1
    0|0
  • söylemem

0|1
    0|0
  • delilercesine aşık olduğum kişiye bile gururumdan söyleyemedim annem söylememe izin vermesine rağmen

0|1
    0|0
  • aynı ortamdaysan önce arkadaş olmaya çalış.

sana davranışına göre sohbeti ilerlet.

öyle direk senden hoşlanıyorum deme.

daha önce hiç konuşmadınız mı?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bunu yapmayı çok isterdim valla,ama hiçyapamadım cesaretimi toplayamadım hiçbir zaman, biraz cesaretin varsa söyle karşında ki de insansa eğer en azından bi 10 dk ayırıp senle tanışmak ister ya da kibarca red eder ,benım düüşüncem ama dene derim arkadaaş ben yapamadım yapanları da alkışlarım ... magandalık hariç

0|1
    0|0
  • söylerim.

0|1
    0|0
  • söylemem ama çok fena keserim veya görmemezlikten gelirim.büyük ihtimal 2.sini yaparım çünkü çok fena etkileniyorlar :)))

0|0
    0|0
  • karşı tarafı belli bir müddet takip ederim emin olduğum vakit giderim senden hoşlanıyorum derim bu konuda kesinlikle çekinmem çekinecek birşey yok kızlarda ALLAH,ın yarattığı bir varlık utanıp sıkılacak bir durum söz konusu değil

0|1
    0|0
  • dediğim de olmuştur, demediğim de olmuştur

desem de olmamıştır, demesem de olmuştur

?!

0|1
    0|0
  • bir daha görme imkanınım yoksa söylerim

0|1
    0|0
  • Of yavrum yirim der kaçarım

0|0
    0|0
  • Asla! Benim için hoşlanmak değil sevmek önemlidir. Bu da sadece tanıdıkça olur ve onunla bir şeyleri paylaştıkça gelişir. Bu nedenle "senden hoşlanıyorum" gibi çocukça sözler söylememe de gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • ben yekten sölerım ne korkcam

0|0
    0|0
  • benım ıçın zor

0|0
    0|0
  • Sözlere dökmek cok abes gelir bana. Tavlarım affetmem <3

0|0
    1|0
Yükleniyor...