Bacaklarım çok kalın!

Arkadaşlar erkek olmama rağmen bacaklarımdan kilo alyıyorum.Senelerdir psikolojim bozuk. Belden üstüm zayıf belden altım sanki obez bir insana ait ! Bu yüzden altıma hep geniş pantolon giyiyorum. Üstüme de dar bişi giyemiyorum çünkü çok tuhaf duruyo.Bu sorunu benden başka kimsede görmüyorum etrafımda.Kafayı yicem.

Para biriktirip liposuctıon yaptırmak istiyorum arkadaşlar başka çözümü yok gibi.Spor yap demeyin çünkü ben 2 sene boyunca günde ortalama 1.5 km yüzüyordum. Tamam belli bir miktar incelme sağlıyor fakat bütün vücut orantılı bir şekilde inceldiği için,bacaklar yine kalın kalıyordu.Yüzmeyide bu yüzden bırakmak zorunda kaldım çünkü dar mayolardan giymek zorundaydım ve çok kadınsı duruyodum

Benim durumumu hiç kimse anlamıyo çok takıntılısın diyip alay ediyolar o yüzden artık kimseye bahsetmiyorum.

Lütfen tavsiyede bulunun arkadaşlar...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Genetiktir arkadaşım. Yağ aldırmayla olmaz. Vücut geliştirme yaparsan üst tarafta kalınlaşacağı için orantı sorunun azalabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ellerinin üstünde yürü fit durursun :-D

Şaka şaka valla sadece bacak ve kalça kısmını eritecek hareketler ise yaramıyor mu

0|0
    0|0
    • Yarıyor ama fazla etki etmiyor ve o hareketleri bırakınca yine eskisi gibi oluyo malesef :((

• Dostum durumun zormuş valla bi doktorla görüş istersen

• bunun için hangi doktora gidilirki ?

• benim tam tersimsin,bende 20 kilo aliyim genede çöp gibi bacaklarım..:)

0|0
    0|0
    • tamamen genetik..ypıcak bişi yok..Allah herkese 10 numara, tam istedigi fisigi vermio, verdiklerinede baska sorunlar verio öncelikle bunu kabul edip bununla yasamayı ögrenmelisin..bunların tamamen senin atalarından klma ösellikler olup senin degiştiremicegin seyler oldugunu kabul et..ayrıca erkekde kalın bacak bnce iyidir..yada bnde tam tersi oldugu için bana öyle gelio..benimkide hastalıklı derecesinde ince:) obez kilosuna geliyim istersem çöp gibi genede..

• Çok haklısınız ama ailede benden başka kimsede yok bu durum. Çoğu kişi kalın durmadığını normal durduğunu söyler hep.Hatta bi çok erkek ince bacaklı olduğu için bacaklarının benim gibi olmasını isterler ama bence senin gibi ince bacaklı olmak daha ideal bi erkek için. Ama yine de Allah'a şükürler olsunki kalında olsa bacaklarım var...

• ailenin diger bireyleriyle bacagın birebir aynı olmayabilir..mesela benim annemde, babamda kalın, ypılı insanlardır ama ben minyon, son derece ince ufak tefek ypılı olmuşum..bunlara takılma..dedigim gibi degiştirebilirsen takıl dicem ama ypıcak bişi yok..uzun mesafe koşular, spinning, cycling, bisiklet gibi antremanları yogun yaparsan birazcık incelme görebilirsin ama genede ypısı ince, minyon bi insan kdr olamazsın hiçbi zmn..o yüsden bunu kabul et, bu ülkede 8 milyondan fasla engelli var...

Yükleniyor...