Erkeklerin yanındaki bayanın güzel olmasını ister mi?

geçende evli bir arkadaşım kocasından bahsederken beni hep bakımlı ve güzel görmek istiyor dedi. tabi her kadın bakımlı ve güzel olmalı ama bu konuda erkeklerin fikrini almak istiyorum. bir ortama girdiğinizde yanınızdaki bayanın dikkat çekici, güzel ve alımlı olması hoşunuza gidip gururunuzu okşar mı? onunla gurur duyar mısınız? yoksa kıskanır mısınız diğer erkeklerden?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Erkeklerin bazıları ; eşlerinin yanındayken onları mutlu görmek ister. Bakımlı bir kadının mutlu oldugunu düşünürler. Bakımsız olunca mutsuz olacagını sanarlar. belki de bu nedenle

0|0
    0|0
  • Okşamaz arkadasım gururumu falan..

gururu olan adam yanındakı sevdıgıne mıllet okuz gıbı bakıyo dıye mutlu olmaz..Ole ERKEK mı olur ya ?

Benım sevdgım bana guzel olsun kı zaaten ben sevdgım kısıyı hep en dogal halıyle gormek ısterım..cunku ben onun gercek guzellıgıne deger verırım boyasına susune degıl !

elbette bakımlı olması onemlı ama herseyın bı ölçüsü var..

sonuc olarak ben bu sohbetlere gelemem ..bakanında agznı burnunu düzlerim o kadar.

2|0
    0|1
  • Şahsen ben kadınımın sadece bana güzel görünmesini dışarıda mümkün olduğunca bu güzelliğini kapatıp dikkat çekmemesini isterim, malum zaman kötü... Ayrıca süslü püslü giyinip haldır haldır ortalıklarda dolaşmasından kocası rahatsız olmuyorsa ben o erkeğin erkekliğinden şüphe ederim, erkek dediğin sahiplenmeli korumalı ve dikkat çekmemesi için daha edepli giyinmesi konusunda eşini uyarmalı ve bunu uygulaması için kendisine anlayış göstermesi gerektiğini söylemeli.. Çünki erkek eşini neden kıskanır, başkalarının onun hakkında kötü düşünmesin diye ve nefsi olarak gözü başka yerlere kaymasın diye..

1|0
    0|0
  • Güzel ve bakımlı bir eş ilişkinin aynasıdır bence.Bakımlı bir erkek için de geçerli bu.Bu nedenle iltifatlar varsın olsun. Güzel ve bakımlı bir eşi her zaman yeğlerim..

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmalı ama ev dışında çekici olmamalı. Çok güzel ve alımlıysa bunu kamufle eden giysi ve makyaj yapmasını tercih ederim. Sinirlerim paralanacağına, varsın gururum okşanmasın,

0|0
    0|0
  • tabiki yanıma yakışmalı ben şık ve bakımlı isem oda öyle olmalı sönük kalmamalı yanımda birbirimizi tamamlamalıyız her yönüyle adı üzerinde eş

0|0
    0|0
  • güzel olmasada bakımlı ve güzel giyinmesini yani kendine yakışmasını isterdim...ama çokda abartılı olmasını istemezdim...sonuçta ben onu o haliyle seviyorsam hiçbir sorun yok ;))

0|0
    0|0
  • yanımdaki bayanın güzelliğide çekiciliğide beni ilgilendirir. çok dikkat çekici olursa hoşuma da gitmez benim. tabi çirkin olsun da demiyorum sade güzellikten yanayım

0|0
    0|0
  • sağımız solumuz belli olmaz bazen ısterız bazen kıskanclıgımız tutar istemeyiz

1|0
    0|0
  • Bakımlı ve güzel gözükmek herkes için iyidir.

0|0
    0|0
  • ben istemem cok guzel olunca yanında ben bile olsam diğer erkekler süzüyor ister istemez fazla guzellik zarar yani :)

1|0
    0|0
  • - tabi ki hoşumuza gider.

- ayrıca önümüzde ki, arkamızda k, her bi yöndeki bayanların da güzel mi güzel, dikkat çekici ve alımlı olmasını isteriz, bayılırız :)

0|0
    0|0
  • Hayır ben onu her haliyle severim, başkalarının dikkatini çekip çekmemesini önemsemem onun dışında kimse umrumda olmaz. İsterse en şık partiye eşofman ile gelsin fark etmez. Yanımda olsun yeter.

0|0
    1|0
  • tabiki gurur duyar ve ustunede tesvik ederim...Tabi kimisi kiskaniyor, bayanlarda kiskanilmaktan buyuk haz aliyor her nekadar aksini soyleselerde, yani bu turlusu de var, ki ulkemizde 2.si daha yaygin..

0|0
    1|0
  • olur ama olmasa da olur kararsız kaldım

0|0
    0|0
  • Şahsen ben karımı zırt pırt bi alışverişe götürüp kuaförden çıkartmam. Yanıma yakısmalı her zaman.

0|0
    0|0
  • Kendini bilen bayan zaten bakımına önem verendir

0|0
    0|0
  • hoş olmazmı hem kendine hem bulunduğu çevreye olan saygısının göstergesidir bakımlı hoş olması

0|0
    0|0
  • Aşiriya kaçmamak şarti ile bakımlı olmasını isterim..

0|0
    0|0
  • tabiki güzel olsun ama böyle cok cekici falan olmasın..

0|0
    0|0
  • okşanmayı sevmem, bir tarafım okşanmaz

0|0
    0|0
  • güzellik görecilik bir kavramdır ama estetik olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • evde bana güzel olsun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir erkek için para araba ev yat kat ne ise kadın da o. kadınlara artık nesneymiş gibi bakılıyor. erkeğin kalitesini gösteriyor bir nevi bunu ben demiyorum genel kanı bu

0|1
    0|1
  • Etrafımdan duydugum ve gorugum kadarıyla bakımlı olsun ıstıyorlar.Kendı sısman olsada karısı zayıf manken gıbı olsun ıstıyorlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...