Kapat

Neden kadınlar, kendilerine değer veren erkekleri hayatlarının baş köşesine koymuyorlar?

Kadın milletinedir sorum..

Neden kadınlar, kendilerine değer veren erkekleri hayatlarının baş köşesine koymuyorlar?

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• Değer versin ama verdiği değerler sıkmasın.

0|1
    0|0
    • İşte ölçü bu olsa gerek..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• bence erkek veya kadın milleti olsun, kendilerine değer verenleri hep hayatlarının baş köşelerinde tutmaları gerek.

0|1
    0|0
  • ben bana değer veren bir erkeği hayatımın baş köşesine her zaman koymuşumdur ve her zaman da o erkeğin ilgisi zamanla azaldı. Olan yine bana oldu, hayatımda onu ön plana çıkarırken diğer insanlar arka planda kaldı ve o kişi hayatımdan çıktıktan sonra boşluğa düştüm. bu yüzden artık bana değer verdiğini hissettiğin erkeklere karşı biraz daha mesafe bırakıyorum. herkese eşit davranmaya çalışıyorum. Ha bir de, bu olay tamamen etkilenme meselesidir. bazen ben de bir erkeğe çok değer veririm. nedenini bilmeden, ondaki bir şey beni kendine çeker. bazen de bana değer veren bir erkekte beni çeken bir şey olmaz. genelleme yapmak yanlış olur ama, bence çoğu kişide bu böyle..

0|0
    0|0
  • Ben koyuyorum. Değer vermeyenle işim olmaz.

0|1
    0|0
  • aşık olamadıkları için olabilir mi

0|0
    0|0
  • Yanlış kişiye değer vermişsindir belki de değerinle boğmussundur...

1|0
    0|0
  • hani nerede öyle birisi varsa ben niye göremiyorum

0|1
    0|0
  • oyle bırı cıktıda karsımıza bizmı koymadık nerdee

1|1
    0|0
  • yanlış seçim yapmışsın o zman bu erkekler içinde aynı şey

0|1
    0|0
  • Yasak meyve her zaman en tatlı olandır.

0|0
    0|0
  • erkekler değer verdiklerini düşündükleri anlarda acaba yerle bir ettiklerinini farkındalar mı ?

0|1
    0|0
  • çünkü değer veren seven erkek zaten ceptedir her zaman zor daha cazip geliyor. kadınlar için değil erkekler içinde geçerli

0|0
    0|1
  • huyumuz kurusun ne yapalım

0|0
    0|0
  • Demekki ole biri karsimiza cikmadi..

0|0
    0|0
  • Niye koysundan kaç tane dürüst erkek varda koysunlar? Biz baş köşeye koydukta noldu erkekler çok mu hak ediyor da kadınlardan bunu beklıyorlar? onlar bi kerede baş köşeye koysunlar aldatmadan kırmadan üzmeden zevkine değil kalbine yaşamayı bilsinler.

0|0
    0|0
  • sizde öylesiniz çok farklısınız sanki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok deger verirsen (ozellikle flort asamlarinda), kendini senden ustun gorur ama farkinda degildir bunun, yada soyledigin zaman itiraz ederler. Degerden kastim genelde sosyal degerler, maddi-manevi degerlerde karisabiliyor, ama en onemlisi toplumdaki sosyal yeridir. Bunlar bunu aslinda bilerek, planli birsekilde yapmazlar. Iclerinde bir tur ses oyle der...

0|1
    0|0
  • kadın kendi çabalayarak elde etmediği sürece sevginin kıymetini bilmez.butun insanoğlu için bu geçerli bence.

0|0
    0|0
  • köşe minderi miyiz biz, istemeyiz baş köşe falan birlikte bir L oturma grubu olunsun yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...