Türkiye Milli Takımı Fransa 2016 turnuvasına katılabilir mi?

Bu gidişle, bu kötü futbolla zor diyorum. Hatta 2018 Rusya'ya da gidemeyiz. 2020 katar belki.

Hollanda'da v.Persie ve Robben yok. Türkiye'de ise defans her zamanki gibi kötü, kaleci desen kişisel sorunlarını sahaya yansıtan adamları özellikle seçiyorlar. Nereye gidiyor Türk futbolu?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Emre ve Volkan bu takımda olmamalı, düzeni ve birliği bozuyor. Futbolcuların kişisel sorunları yüzünden takım motive olamıyor. Ayrıca Hiddink'in de dediği gibi duygusal bir toplumuz.

Rakip aslında Hollanda değil Hiddink olacaktır. Dolayısıyla işimiz iki kat daha zor olacak. Eğer bu maçı da kaybedersek ne fransaya ne de rusyaya gidemeyiz.

Aslında turnuvanın ev sahibi biz olmalıydık. Sadece 1 oy farkla kaybetmiştik. Rüşvetçi Platini yüzünden kaybettik bu organizasyonu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• türk milli takımı çok önce öldü bence. ne zamandır eskisi gibi heyecanla maç izleyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Nerede o eski milli takım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla biz.. kesinlikle.. tv den izleriz Fransa 2016 yida
    Cünkü sistem degisimi lazim
    Genc yetenekli oyunculari cagirmak lazim
    Ancak biz hala Emreyi cagiriyoruz..
    Emrenin yeteneginden daha iyi oyuncular var neden davet edilmiyor milli takima..
    Avrupada oynayan Türk milli takimini secmis oyuncular küstürülüyor..
    artik Fatih terim gibi Dinazor kafali bir adam milli takimi yönetmesin..
    Galatasarayliyim Terimi severim ama Milli takimda olmuyor o.. artik olmaz

0|1
    0|0
  • Bu futbolla imkansız gibi. Futboldan başka herşey var şu an milli takımda. Silah çekmeler tehdit etmeler...

0|1
    0|0
  • sanmıyorum helede volkan demirelin olmaması egemenin olmaması sizce anca köy turnuvasına katılırsınız

0|2
    0|0
  • deve hendek atlar biz turnuvaya katılamayız

0|1
    0|0
  • Emre'nin kaptan olduğu ülke halısaha turnuvasına bile katılamaz!

0|1
    0|1
  • Önce adam gibi adam futbol ahlakı olan bir kaptan seçilmesi lazim. Bu kaptan ancak küfür etme konusunda gençlere örnek olur.

0|0
    0|0
  • Tarafsız bir Teknik Direktör gelmeden olmaz.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama bir ihtimal. Xd

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bu milli takımdan hiçbir halt olmaz

0|0
    0|0
  • zor gibi ama