3lü sarmak ne demek?

bazılarınız bilir belki, sigarayı açarsın tütününü yaprağa dökersin sonra yaprağı sarıp dilinle yapışıtırırsın, bi kağıt yırtıp yuvaladıktan sonra ucuna takarsın öyle sigaranın dumanı daha yoğun gelir. öyle yaptım sigara sardım yani bi fotoğrafım var öyle bilgisayarımda arkadaşım gördü 3lü mü sardın dedi bende hee kanka dedim geçiştirdim. anlamını soramadım biraz dalgacı biri 3 lü sarmak ne demek bilen biri varmı ya ? .s.s (ayrıca sigara içtiğim için eleştirmeyin genelde öyle yorumlar yapılıyorda.)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen o sarma işinden vazgeç yoksa başına iş açacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• denememiş olmamla beraber 3 çarşafla (tünün kağıdı) yapılan esrar'a verilen isimdir. bunun teklisi çiftlisi ve 5'liside vardır.5'lisine balyoz denir.Nitekim teklisini bile denememeniz konusunda uyarıyım kimileri bağımlılık yapmadığını söyler esrarın ama alışkanlık yapar bırakması zordur.Ayrıca kardeşim sigarayı o yöntemle içmeni tavsiye etmem kullandığın kağıt sigaranın tadınız bozar.en iyis doğru düzgün içmen :D hafif geliyorsa kullandığın sigarayı değiştir.

0|0
    0|0
  • esrar sararken, çarşafın içine atılan esrar kellesi ile orantılı olarak cigara'ya verilen isimdir "3'lü sarmak".. iki kelle atılırsa "çiftli", üç kelle atılırsa "üçlü", beş kelle atılırsa "balyoz" olur.

0|0
    0|1
  • onun anlatmak istediği esrar sarıp içmek yok boşboş sigarayı yırtıp yeniden sarmanın bi anlamı yok.

0|0
    0|0
  • joint mi?

pek anlamam sadece hediye gelen adıyaman tütünü sarmışlığım vardır

0|1
    0|0
  • Esrar demek 3 lü :))

0|0
    0|0
  • Vaktinde 40'lı yapardık soba borusu gibi olurdu;)

0|0
    0|0
  • böyle saçma şeylerle uğraşma bence...

0|0
    0|0
  • 3 kagıttan yapılarak içilen esrara deniliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sigara sarma kağıtlarının büyük ve küçük boyları vardır büyüğüne üçlü küçüğüne tekli denir büyük kağıt kullanılarak içilen sigara veya esrara denir

0|0
    0|0
Yükleniyor...