Onların işyerinin önünden geçerken tüm erkekler bana bakıyor. Niye bakıyorlar?

Ya ben birini seviyorum arkadaşlarımda onun beni sevdiğini söylüyodu geçen sene şimdi hala bakyo bulunduğujm ortamlarda o yanımdan felan geçiyo ama dikkatmi çekti onların işyerinin önünden geçerken tüm erkkler bana bakıyo halbki beni sevdiğini diğer arkadaşarına söylememiş ordan geçtiğimde herkez yani erkekelr ban bakyo kaçamak bakışlar atıyolar bide deiğim gibi arkadaşlarımın beni sevdiğini ida aettikleri çocuk yanımdan felan dumradan geçiyo ama yüzüme bakmıyo amacı ne? bide diğerleri niye bakıyo ya ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• %100 güzelsin diye hade keyfin gelsin ulennnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • :) iddia meselsi varmı diye aklımdan geçmiyo değil hani varsa nasıl anlayabilir,m?

• evet olabilir denemekte fayda var

• Saten bugün onun hakkında bayay bi yeni bilgiler öğrendim sevgilside varmış idda olduğu bell,i

Erkekler Ne Diyor 3

• ohoo. sen hala anlamadın amacını_? resmen seninle oynuyor

0|0
    0|0
  • dalga geçiyor senle kızım...sanırım diğerlerine ''bakın lan ben bu kızı nasıl elde edecem'' gibi iddalar var sanırım işin içinde

0|0
    0|0
    • sanırım haklsıınz

• değer vermediğini hissettir onlara bıyık altı gül ve geç

• TAMAM YAPICAM

• bak sen belikii çok güzelsindir olamaz ı ondan bakıyordurlar

0|0
    0|0
    • :) TŞKLER AMA BEN ONLARIN İŞERİNDEKİ KIZLARA GÖRE DAHA KISAYIM YÜZÜM FELAN GÜZELYANİ ÖYLE DİYORLARDA ANLAMDIM İŞTE TAM BEN BİDE ACABA NEDEN O YANIMDAN GEÇERKEN YÜZME BAKMIYO HEP BİLEREKE BULUNDUĞUM ORTAMLARDA OLUYO AMA YÜZEME BAKMIYO BİDE BİR SORU DAHA :)İŞYERLERİNDEKİ LİŞER BANA BAZEN UZAKTAN DUMRDADAN BAKIYOLAR KAFAMI ÇEVİRİYORUM GERİ BAŞKA YERE BAKIYOLAR RAHATSIZ OLUYORUM YANİ KÖTÜ AMÇLARI VARMI SONUÇTA BEN ONUN YANINDAYKEN ARAKŞALRI ONUNOMZUNA KOLUNU ATIP SIRITIYOLAR

• Hayır gerçekten açık giyinmiyorum anlayabilsem amaçlarını

• vala ne diyim başka ya tamam tamam bence sen kessinlikle çookk güzelsin anlaşılan bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...