İlham... İnsanlar... Hayat...

Bazen bir müzik, hayatınızı değiştirebilir... Düşünce akışınızı, tarzınızı, fikirlerinizi... Her notada değişirsiniz, yenilenirsiniz...

Bazen dümdüz bakarsınız binanın birine ve ansızın yanıp sönen dairelerin ışıkları dikkatinizi çeker... Zamanın aktığını fark edersiniz.

Bazen yaptığınız ve yapmakta olduğunuz şeyler boş gelir... Mesela kahvenizi alıp balkona çıkmışsınızdır, sol ön çaprazınızdan tatlı bir rüzgar gelir, huzur kokar hava... Zaman akar ama yapacak daha iyi bir şey bulamazsınız, balkona oturur, kulaklığınızı takar, müzik dinlersiniz... Gecenin karanlığına diker gözlerinizi, düşünürsünüz...

Bazen düşünceler o kadar hızlı akar ki... Saniyeler içinde çocukluğunuzdan yaşlılığınıza gelirsiniz. Sonra hızlı gittiğinizi anlayıp geri dönersiniz yaşınıza, yaşantınıza... Çok nadir ve anlıklık memnunluklarımız... Hep değişik şeyler isteriz, daha iyisini isteriz...

Bazen sadece koyu bir kahve alıp, balkona oturup rüzgarı dinlemek istersiniz... Ara sıra yaşamaya ara vermek istersiniz...

Ha? İster misiniz? Merak ettim...

=)

• Ara sıra ister insan...
    67% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • Bu kim lan? Neyin kafası oğlum bu?
    33% (1)100% (3)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketi süs diye koydum bu arada... Maksat bolluk, imkanları kullanmak olsun. =)
Yetkililer başlığı değiştirmezse sevinirim... Etkisini yitiriyor yazılanlar. :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• B seçeneğini işaretleyektim fakat son anda vazgeçtim yazındaki üslup hoşuma gitti ve güzel birşeye değinmişsin ona istinaden A seçeneğini işaretledim :))

0|1
    0|0
    • Sanırım teşekkür etmeliyim... Ara sıra dalıyorum böyle, içmiş kadar oluyorum... Alkole gerek kalmıyor. :)

• Umarım bir gün değerlendirirsin. :)

• Umarım...

Kızlar Ne Diyor 3

• Suan koyu bır kahve alıp,balkonda rüzgari dinliyorum ve gerçekten yaşamaya ara vermiş durumdayım gayette iyi geliyor... :)

0|1
    0|0
    • Ara sıra kendiyle konuşmak istiyor insan...

• aynen oyle galiba cinsel kimlik konuşuyor yani biz değil...acı ama gercek...

• Yüz bulunca bazı insanlar... Abartabiliyorlar bunu... Artniyetten kaynaklanıyor biraz. Arkadaşlık yolladım bu arada, kabul eder misin?

• Olabilir,isteyebilirim.

0|1
    0|0
  • İsterim ama hep istemekle kalıyor yaa :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...