Gördüğünüz rüyaları anlatır mısınız ?

En son hangi rüyayı gördünüz ? Gördüğünüz ve etkisinde kaldığınız bir rüyanız var mı ? Birbirimize anlamlarını söyleyelim, rüya sohbeti edelim...

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    1|0
  • Cesurum diyip tırsık gezen bir kızı gördüm :)

0|0
    0|0
  • sevişirken savaşıyordum.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi görüyorum... normal mi?

0|0
    0|0
  • uzun uzun mu yazacaz yada sadece ana fikrimi:)

0|0
    0|1
    • Nasıl istersen :)

• ben en son ne gördüm hatırlamıyorum ama küçükken ucurumdan cok atlardım.. sonra köpek kovalardı.. bi keresindede vurulmustum ..:)

• tanımadığım bir kadınla birlikteydim

0|0
    0|0
  • rüyamda kıyamet günün gördüm bugün beni piskolojik olarak çok etkiletfdi sokaktayım yanında biri var ama göremiyorum yüz şeklini gökyüzü simsiyah ortası açılmış gökyüzü ayrılmış oratsında krımızı kan kırmızısı ama insanlar görüyorum herkes o anda allah demey başlıyoo çok garip bi rüyaa tam anlatamıyorumm burda..(

0|0
    0|0
  • Bir otobülse gidiyorduk, otobüs kaza yaptı yan devrildi, otobüsü kaldırdık devam ettik, bu kazalardan iki kere daha oldu, en sonunda kan içinde boğuluyorken otobüsün içinde, uyandım, etkisinde kalmadım ama son gördüğüm rüya bu, yorum yapmak isteyen yapsın :D

0|0
    0|1
    • Bana uyanı şu linkten: "Rüyada trafik kazası yaptığını ancak yaralanmadığını görmek kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir."

Vay be olgunlaşmışız bir gecede :D

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 haftadır spora gıtmıyorum dunde ıckıyı fazla kacırdım kılo alcam korkusu bılıncaltıma nasıl yerlesmısse artık ruyamda spor hocamı gordum :D

1|1
    0|1
  • Önceki gece rüyamda vampire dönüşüyordum. Diş diplerim gevşemiş, dişlerim biraz büyümüş ve sallanıyordu ve ağzımda da kan tadı vardı. Enteresandı.

0|1
    0|1
  • En son çok güzel giyinerek kuzenimle birlikte lunaparka gittiğimi, sürekli gondola bindiğimi, sevdiğim çocuğun ve arkadaşının da orada olduğunu gördüm. Uyandığımda o kadar üzüldüm ki, bir de kalkıp okula gitcem. Puff :((((

0|0
    0|0
  • Kalbimden vuruldugumu gormsutum, sırtım parcalanmıstı -uyandım, gogsum hala acıyordu..O gunun sabahında sevdigim birinin ihanetine ugradım ve tekrar uyandım.

0|0
    0|1
    • deli yatıyorsun ondan elin göğsünü altına kaldıelini kemikleri gösüne batınca öyle sandın

• küçük çocukları kıyma makinesinde çekip, pidelik iç yapıp köpeklere yediriyodum

önceki gece şirineyle jartiyer alıyodum

0|0
    0|3
  • Eski sevgilimi gormustum.Moralım bozulmustu tum yatakta gecırmıstım.

0|1
    0|1
  • Rüyalarımdan etkilenirim.

0|1
    0|2
Yükleniyor...