Burası İstanbul?

20 numaralı futbol teröristi, Beşiktaş Teknik Direktörünü "Anam avradım olsun, burası İstanbul." diyerek tehtit etmişti.
Burası İstanbul, hatta Fenerbahçe nin evi:

Burası İstanbul ??
Burası da Almanya:

Şimdi 20 numara o çok güvendigi, içinde binlerce Besiktas tarftarinin bulunduğu İstanbul'da korkmadan gezebilecek mi ?
Her zaman küfüre şiddete karşıyım ama taraftarları tahrik eden olayları bu noktaya getiren bu futbol teröristidir.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 20 numarayi herkes biliyor biz yillardir soluyoruz ama bilic inde kendi isine bakmasi gerekiyor. Bilic tribune emrede kirmizi gormeliydi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Az bile yapıyor emre sizin o totoş muhabiriniz 20 numara diye niye seslendı biliyormusun g*t korkusundan emre nin ismini diline getiremedi diye bir tek seslendıgım 20 numara senmısın dıye savunma vermek ıcın mahkemede çakal yavrusu erkegım dıye ötüp atarını yaparken erkek olamıyor

0|0
    0|2
  • Biliç bu konuda prof. kimin üzerine oynayacağını biliyor.

Emre her futbolcuyla sıkıntı yaşamıştır ama biliç haricinde hiçbir hocayla uğraşmamıştır

NEDEN HER İKİ DERBİDE DE BİLİÇ?

0|0
    0|2
  • Matematikçi olsam 20 sayısını literatürten çıkartırım.

0|1
    0|0
  • Neden her maçta emre her derbide emre bu ve bunun gibi futbolcular neden ceza almıyor anlamıyorum. Bir galatasaraylı olarak bilic haklı buluyorum

0|1
    0|0
  • http://youtu.be/03phFZtaZxE birisi emreye haddini bildirmeli artık

0|1
    0|0
  • aynen hocam dgru

0|1
    0|0
Yükleniyor...