Ona deliler gibi aşığım ve bence o bunu biliyor. Dertliyim n!apıcam ya ?

ona deliler gibi aşığım ve bence o bunu biliyor. şuana kadar hiç konuşmadık ama birbirimizi tanıyoruz ismen. ben cok utangacım o yüzden gidipte konusamıyorum konuşsam karşısında dizlerimin bağı cözülür :) karşılaştığımızda salak gibi yere bakıyorum hemen. sanki onla ilgilenmiyormuş gibi yapıyorum. bu onu üzer mi ?

bugün ben konusamıyorum diye tam karşımızdayken bi arkadaşım kızın adını bağırarak söyledi ve ihale benim üstüme kaldı :)

eve gittğimde beni engellediğini gördüm nerdeyse ağlayacaktım ya :/ ne yapmalıyım ? sizce benim farkımda mıdır ? yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
düzgün bi cevap arıyorum açık açık ne yapmalıyım bu konuda acemiyim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• biraktigin izlenim : "ne bu yaaa dengesiz! bisey hissediyo mu hissetmiyomu.hissediyorsa neden adam akilli akmiyo bile ,gel konus yani demi! yok yok hissetmiyo belki begeniyordur hayatinda biri vardir yada iliski istemiyordur yada hislerinden emin degildir bu yüzden konusmuyor bakmiyor kendini geri cekiyor.hem bu gün arkadasinin ismimi bagirmasida neydi! salak seyler yaa alay ediyorlar resmen!aman engelle gitsin yaa ne ugrasicam üfff! "

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Farkındadır ama neden seni engelledi ki istemeyen biri böyle birşey yapar ama bilemeyiz tabiki sen bu yorumlara aldırma arkadasım bence acıl kurtul o da senin gibi insan neden utanıyorsun böyle şeylerden baskasına kaptırınca daha mı mutlu olucaksın acıl ki niyetini öğren.

0|0
    0|0
    • acıl kurtul diyosun da daha önce hiç konuşmadım. hemen gidip tanısmaya kaynasmaya çalışsam kızın garibine gitmez mi ?

• O da doğru tabi ama arkadaslarından yardım alabilirsin ortak arkadasınız yokmu

• Git konuş seviyosan

0|0
    0|0
  • Sevdiğini söylememek başkalarına fırsat vermektir.böyle davranıyosan hiç bişey anlamamıştır o.

0|0
    0|0
  • Yettim yigidim

1|0
    0|0
  • utangaç erkklrden nfret ediorm ya .:) ya gdip knşşsana bşkasının kapmasnımı bekliosn :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• acemice davranma

0|0
    0|0
Yükleniyor...