Beşiktaş ta en sevdiğiniz futbolcu?

Beşiktaş ta en sevdiğiniz futbolcu /hangisidir?

• José Ernesto Sosa ❤
    27% (4)5% (2)12% (6)Oy Ver
  • Demba ba
    40% (6)27% (10)31% (16)Oy Ver
  • Gökhan Töre
    27% (4)49% (18)42% (22)Oy Ver
  • Necip Uysal
    0% (0)5% (2)4% (2)Oy Ver
  • Tolgay Arslan
    6% (1)5% (2)6% (3)Oy Ver
  • Ramon Notta
    0% (0)9% (3)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hiç JOSE ERNESTO SOSA yok mu ;(((

0|1
11|39

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• tolgay arslan tabıkı!!! çocuk geleceğin yıldızı..! futboldan anlamayanlar demba ba dıe sıktırık bı futbolcuya tapıyorlar lakın hıcbı boku yok yetmez gıbı bıde şarkı yazmışlar götunu kaldıramayan futbolcuya.. attığı gollerın nerdeyse cogu penaltıdan ki yıldız denılen futbolcu buyuk maçlarda ortaya çıkar, ılhan mansız, nouma, sergen gibi.. sergene yawaş götunu kaldıramıor dıolardı onun yarısı kadar futbol oynuyamıyor ibne! club bruje gıbı boktan bır takım karşısında bıle bir şey yapamadı ki arkası sağlam ileri hücum oyuncularından oluşuyor! cenk tosun olsaydı ya da diğerleri şimdiye gol krallığına oynardı!

0|2
    0|0
    • Sen nasıl kartalsın yaw penaltı kaçırma ihtimali de var.. Bu devirde penaltıyı doğru düzgün atamayan o kadar oyuncu var ki. Penaltı olabilir ama hepsini süper atıyor. Tolgayı da çok ama çok severim ama ba da kötü değil. Üstelik demba ba karakteri olarak biraz farklıymış. Anlayışlı biri değilmiş yani. Bir dediğini 2 etmemek durumunun tersi.. Yoksa biraz anlaşma çok iyi olur.

• Aslında babam da BJK li ama benim BJK li olmamı istemedi nedense hatta doğduğumda beni beşiktaşlı battaniye ye falan sarmışlar :) neyse sen seviye atla sonra anlatirim

• wooowww.. walla babam sayesınde bızde ailecek (annem-babam-erkek kardeşim ve kız kardeşim=5kişi) BEŞİKTAŞLIYIZ..! babam bize küçükken formalar alırdı maç yapardık sokaklarda offf ne günlerdi beee.. bende amokachi ve Alkın'da da sergen forması vardı.. ben forvet olmayı çok severdim ama hep forvet olmak ıcın kapışırdık çocuklarla.. ne goller atardım ne maçlar yapardık varya offf çocukluğum geldı aklıma şimdi! 😭 arjantın ve brezılyalılara ayrı bir sempatim var.. buyuzden sosa'yıda sevıyorum çok iyi oynuyor 30yaşında olmasına ragmen 😎✌ hem arjantınlısınız hem bjk lısınız tuttum sizi ailecek! xper'im artınca sendeyim oke my lady 😎 kiss you hearttt.. 😘 😇

• Biz takımımızda oyuncu ayırt etmeden canı gönülden hepsini severiz..

www.seyirkafe.com/.../...l-kartal-resimleri-10.jpg

0|0
    0|0
    • Yok ayırt etmek değil isin gerçeği halk hangisini daha iyi görüyor onu merak ettim yoksa senin dediğin başka

• sow ba ba :D

0|0
    0|0
  • Sevdigim tolga egendigim olcay :)

0|0
    0|0
  • olcay iyi oynuyo

0|1
    0|2
  • sos tabikide

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar beşiktaşlı değilim ama dikkat ettim veli Kavlak hiç dikkat ettiniz mi? Adamı biri geçtiğinde yerde kalıyo onuda geçtim sarı kart yemediği maç yok ben çok gülüyorum bu veliye :D veli değil gattuso mübarek afjhblll

0|0
    0|0
  • Takimimda sevmediğim bir oyuncu yok. Benim sempatim daha çok kariyer hedeflemeyen, parayi ikinci planda tutan gönülden oynayan oyuncular. Necip Uysal, Cenk Gönen, Olcay gibi.

0|0
    0|0
  • Cenk favorimdir. Beşiktaştaki gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden. Ama ne olursa olsun bir Beşiktaşlı olarak hepsini severim :))

0|0
    0|0
  • demba

0|0
    0|0
  • Sosa, İstanbul gecelerine alıştı formu düştü =/

0|0
    0|0
  • Karakter olarak arada bazı terso hareketlerine şahit olsam da futbolculuğuna diyeceğim yok. Hatta izlerken çok keyif veriyor. Aldığı her kuruş helal olsun. GÖKHAN TÖRE

0|0
    0|0
  • Beşiktaş formasi giyiyor olmasi sevilmesi ićin yeterlidir.. yok öyle bir ayrım.. hepsini seviyoruz..

0|0
    0|0
    • Ayrım yok ki zaten başka takım lılar bizim takımdan kimleri beğeniyor onu merak ettim. Yoksa ayrım olur mu.

• sosa töre tolga ve tolgay'a kimse hayir demez..

• Galatasarayliyim ama takimda tolga gibi bir ADAM varken neden ankette ismi yok?

0|0
    0|0
  • Sosayi vücudu için seviyorsun demi :)

0|0
    0|0
    • Hyr çok yakışıklı vücudu ile alakası yok seviyorum onu birde nerede ne yapacağını biliyor

• Tamam iste ha vücudu ha yakışıklı olmasi :) bence De iyi oyuncu ama demba banin yaninda adi geçmez :)

• ali eren beşerler

0|0
    0|0
  • töreeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Tolgay iyi

0|0
    0|1
  • de bamba müslüman ouduğu için

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım Demba ba diyorum

0|0
    0|0
  • off be kardesim ilk onbiri cikarmissin nasil biri secim bari beser beser grup koysaydin hepsi ama oyun olarak takima katkisi form grafigi oturmus ba9 töre serdal

0|0
    0|0
  • Tabiki hepside. Ama gokhan tore daha baska bir kartal;-)

0|0
    0|0
  • Atiba

0|0
    0|0
  • ❤ ' FELİPE MELO ' ❤

0|1
    0|1
  • Dembaba Dembaba Dembaba Dembaba
    Değil tabiki
    GÖKHAN TÖRE

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta oynamayan futbolcu en sevdiğim futbolcudur.

0|0
    0|0
    • bir sus ya futbol takımlarına saygın yok daha en azından biz diğerlerine yaptıkları cakalliklar gördüğümüzde rağmen arkamızdan atıp tutmuypruz insanca herkesin karşısında söylüyoruz

• Elinde silah oteli mi? Anlatirmisin? Ne demek silahla oteli basmış kim ki o bir anlatır misin?

• Gökhan Töre- Hakan, Ömer Olayı.

• dunya kadar malin olacagina sneijder gibi oyuncun olsun

0|1
    0|1
  • bir gsli olarak tolga zengin

0|0
    0|0
  • Haçinsın :D

0|0
    0|0
  • Opare diyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• Tolga zengin (kaleci)

0|0
    0|0
  • OLCAY ŞAHAN :)

0|1
    0|0
  • Gunay

0|0
    0|0
    • Acemi çok acemi

• Kendisini tanıyan?

• Taniyorum

• Demba ba :D gayet başarlı aşkım:D
    Oğuzhanda iyi :D

0|0
    0|0
    • Evet bende onu çok seviyorum. Fakat bazıları zenci olduğu için sevmiyor ama bence hem performans bakımından hemde tip bakımından çok iyi ve çok tatlı :D
      Oğuzhan da iyi
      Ama benim gönlüm JOSE SOSA'da ;)

• :D:D Josede iyi ama Demba ba kral :d

• beşiktaşlı değilim ama demba ba fener maçında iyiydi :D

0|0
    0|0
    • Asıl fener maçında kendisi yok gibi birşey di yani.. SOSA ve OĞUZHAN ı beğendim ben o maçta sosa aticak ama atanıyordu oğuzhan ilk girdiğinde atacaktı :D

• Tolga zengin

0|0
    0|0
  • Gökhan Töre

0|0
    0|0
  • Cenk Gönen ♥

0|0
    0|0
  • Demba ba

0|0
    0|0
  • Allahımmm tolgay arslana bitiyorum ölüyorum kendim fenerbahceliyim ama bu cocugun yeri apayrı bende her seyini takip ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...