Spor yapmak kilo aldirir mi? Agirlik calismiyorum ama kilo aliyorum kesinlikle?

Bir ay once spora basladim fakat baslamadan once belime yandan bakinca daha inceydi simdi resmen iki kati kalin oldu. Yedigim seylerdede degisiklik yapmadim ama tatli istegim cok fazla artti ve ben sporun bana kilo verdirmek yerine beni irilestirdigibu dusunuyorum. Agirlik calismiyorum sadece yoga,plates, spining gibi seyler yaptigim halde. Bilgisi olan var mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaptığında bu normal tatlı isteğinin artması sonuçda enerji kaybediyorsun bende spor salonundan cıkınca markete gidip cebimde olan tüm paraya çikolata alıyorum :D bu aralar kesmeye başladım :D biraz irade istiyor yeme tatlı 2 ay bak belin nasıl inceliyor belinin kalınlaşmasının en büyük etkisi dediğim gibi tatlı :D

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim elimden geleni yapicagim, hic olmayan biseydi tatliyla aram yoktu simdi basima bir bu dert cikti resmen :)

Erkekler Ne Diyor 4

• alırsın ama kas kutlesı olarak alırsın yag degıl

1|0
    0|0
  • Kendini kandırıyosun. kızlar istedikleri kadar ağırlık kaldırsınlar öyle erkekler gibi kaslanamazlar, kas yapmak için testestoron hormonun olması gerekir oda sizde yok bu yüzden senin problemin spordan çıkınca fazla yemek yemen. karbonhidrat ve şeker tüketmeyi bırak iyi sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
    • Ben zaten kas olarak irilesiyorum demiyorum gorunus olarak git gide sismanliyorum. Evet istahim cok acildi dogru ama eskiye gore yemek yeme seklimde degismediki?

• Bilmem

0|0
    0|0
  • İlginç. Tartıda artma olabilirde sen ölçülerde artma var diyorsun ilginç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yaparak kilo alamazsın. Sadece bulk dönemine girerek kilo alabilirsin. Buna kilo almakta denmez hacim kazanmak denir ve erkeklere yakışır genelde =) Yok ben kas yapmıcam yağlancam diyosan bol bol kalori tüket.

0|0
    0|0
    • Ben erkek degilim zaten kas yapmak falan istemiyorum fakat felaket istahim acildi ve irilesiyorum resmen incelme denilen bisey yok

Yükleniyor...