Acil yardım yarın okulda bit kontrolü var

derdim çok büyük arkadaşlar bitliyim lise öğrencisiyim bugün rehber öğretmenimiz söyledi salgın tehlikesine karşı yarın saçlarımızı muayene edicekmiş okula gelmemezlik yapmayın dedi ne yapıcam ben şimdi bir günde kurtulma şansım varmı saçıma baktığı anda farkedilir sirkeler yardım edin lütfen :(

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• iğrenç yaaaa... kızım bari dğer arkadaşlarını yakma git görsün tabiii önlem almış olursun

3|1
    1|2
    • y zaten 3 gün önce farkettim bitleniğimi bi sürü ilaç kullandım fayda etmedi :(

• ne bokuna eksilediğinizi sorabilir miyim :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu halinle zaten okula gitmemen gerekiyor. Hemen bir eczaneden bunun ilaçlarını al, kullan, bütün üstbaşını temizle. Sorumsuzca topluma karışırsanız bir çok insana bu illet bulaşır. Üniversitede geri zekalı bir arkadaşım tedavi olmadığı için hepimize bulaştırdı, hâla kollarımda izleri gördükçe küfrediyorum şerefsize...

1|0
    0|0
  • yarın sabah kalkınca önce sağlık ocağına ve ya bi hastaneye gidiyosun rapor alıyorsun sonra eczaneye gidip bit ilacı şampuanı mı öyle bi şey işte onden alıyorsun güzelce yıkanıyorsun bçamaşırlarını da yüksek sıcaklıkta yıkıdın mı öbürgün gidebilirsin okula ama 2-3-4 kaç kere olursa artık yıka saçını hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Gitme okula bir mazaret bulursunda, bende yeni duydum bunu, yeni mi çıktı bu kontroller , önce saçın uzunmu kısamı diye bakarlardı sadece :), ama sadece kontrol için değil, özellikle uzun saçta sık yıkama vb gibi çözümler olur herhalde(sıcak su), yoksa bir eczaneye git ilacı vardır

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali bitte olur pirede olur. Bunda utanılacak bir şey yok bence. Bizim zamanımızda da yapılırdı bit kontrolü hatta bitli olanlar tahtaya çıkartılırdı. Bitin var diye korkacak bir şey yok çünkü ilaçları falan kullanıyorsundur zaten. Bu arada dün sormuşsun soruyu nasıl geçti kontrol?

0|0
    0|0
  • Çok büyük geçmiş olsunda bit şampuanları var onlarda alıp kullanmalısın. 1 gunde degılde sanırım 3 yada 4 gun duzenlı bır sekılde kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun şıçmışın :) git rapor bit raporu gitme okula

0|0
    0|0
  • sağlık önce gelir ne gerekiyorsa yap

0|0
    0|0
  • mazaret izni kullan

0|0
    0|0
  • nöbetçi eczane bulabilirsen şampuanı falan oluyo belki hemen geçirenini bulabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Okula gıtme o zaman

0|0
    0|0
    • ya gitmessem daha beter bu sefer herkes benden şüphe edicek gelmedi kesin bitlidir diye

• Madem bitli olduğunu biliyorsun ne diye temizlemessin o kafayı akıllı insan. Yumurta kapıya dayanmış öyle aklına gelmiş temizlik. Eczaneye git hemen 2-3 şişe anti bit ilacı al boşalt kafana bide poşet geçir hava almadan beklet sonrada o sık tarakla güzelce tara bişey kalmaz...

0|0
    0|0
    • ben 3 gündür uğrasıyorum zaten temizlenmedi ne yaptıysam olmadı :(

• Saçların çokmu sık? Öyleyse mecbur kestiriceksin birazcık temizleyemediysen yarın sakın gitme okula grip oldum öldüm bittim de gitme bi şekilde rapor falan al rezil olursun.

• çok gür şaçlarım vede uzun annemlerde memlekette ablamla ben varım sadece oda temzileyemiyo tek basına ki yardım alacğımız biride yok :(

• bit şampuanı al onla kafanı yıka iyice tara saçlarını ama dişli tarafla tara kafanı...

0|0
    0|0
  • lisede bit kontrolümü olur be. okula gitme babaannem öldü dersin

0|0
    0|0
  • eczaneden antı bıt dıye bı ılac var onu al

0|0
    0|0
  • Bit şampuanı al, kullan, saçlarını tara.

0|0
    0|0
  • bi doktora git . bide antibit sampuan al sıcak suyla iyice yıka.

okula git muayene ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...