Hollanda Türkiye maçının TV yayını olmayacakmış?

Buna hala inanamıyorum. Bukadar sorumsuz bir TV kanalı olamaz. show tvyi boykot edelim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne bekliyordun? yayınlanmaya değer görülmeyen bir başarısızlıklar silsilesine takımı sokak bir teknik direktör varken takımın başında?

Adam milli takım kampında otel odası basıp futbolcunun agzına silah dayıyor ve bu adam hala milli takımda yer buluyor

Fatih Terimin eseri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir maçtan ne olacak?

0|0
    0|0
    • zihniyete bak ya :D abi izlemek istiyorum ben maçı. buna ne hakları var.

• Justin tv bizi bekler 😂😂

0|0
    0|0
  • Olsun nasıl olsa yenilecez :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• harbi mi la bir yanlışlık vardır onda

0|0
    0|0
  • Show tv nin ne suçu var tmsf el koydu ve devlet kaldırdı maç yayınını ama son anda bir kanal yayınlar merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Bir kanqlda yayınlanır öyle bir dünya yok milli maç bu

0|0
    0|0
    • inşallah öyle olur da durum bu

• 20 numaranın kaptan olduğu takımı izlemektense penguen belgeseli izlemek daha iyi. Helal olsun Show Tv'ye.

0|1
    0|0
  • yazıklar olsun

Ülkemin maçını izlemessem
    cok pis kfr ederim.

0|0
    0|0
  • Spor ahlakina uymayan, terbiyesiz bir kaptani olan milli takimi zaten izlemeyecektim. İsabet olmuş.

0|0
    0|0
    • @Nakmon hangi takımlısın bilmiyorum ama beşiktaşlıda olsan gs lide olsan ahlak uzerıne konuşacak en son kişi beşiktaş ve gs taraftarlarıdır

Gs tohumu Fatih terimin skandalları ortada
      Bjk antrenoru biliç in hareketleri ortada avrupada hakemler acımıyor postalıyor tribüne
      inan zamanım yok zamnım olsa sana burada 2 sayfa yazarım bildiklerini bilmedikklerini ispatları ile atarım onune utanırsın bu yazından

• https://www.youtube.com/watch?v=n5YyN6xOOF0

Aç şu videoyu izle biliç in maç boyu hareketlerini gör emenike saha dışına çıkarken melonun super kupada volkan a yaptıgı gıbı emenikenın kendıne o sinirle çarpmasını istercesine hareketleri... Ya sahada emreyle sorunu olur ama ismail kartal a el kol hareketleri sallaması... Caner onunden geçerken eğilip el kol hareketleri ve bişeyler demesi emreyle alper arkaları donuk pozisyonda biliç hala bir saldırı havasında izle gor ayrıca bjk tv nin montajla yayınladıgı goruntulerın orjınalınıde izle soyunma odası korıdorlarını

• @Legendaryyy sen hala anlamak istemiyorsun. Bilicin suçu varsa o da ceza alsin. Emre nin küfürlerini herkes gordu ve net. Biz adalet istiyoruz. Gökhan Töre fu*k off dedigi icin kirmizi kart goruyorsa ayni sozu iki derbide de defalarca soyleyen ahlaksiz da kirmizi gormesi lazim. Hatta yan hakemin kufuru duymasina ve firat aydinusu uyarmasina ragmen "Sen işine bak." cevabin aldi. Yine Bilic, Gökhan Töre, Melo örnekleri vererek savunma yapma yanliş yapan herkesin ceza almasini istiyoruz. Kaptaninin kufurlerini dogru buluyorsan sadece onun ettigi kufurler uzerinden savun.

• Sanki kazanacaz ya rezil futbol izlemektense hiç izlememeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Radyo kanalında. d ntv

0|0
    0|0
  • çok saçma birşey bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...