Boşanmış biri ile evlilik düşünür müydünüz?

Boşanmış bay/bayan biri ile

1-Evlenmeyi düşünür müydünüz?

2-Evlenmeyi düşündüğünüz kişinin evliliğinden çocuğu varsa yine de düşünür müydünüz?

3-Evlenmeyi düşündüğünüzde çevreniz ve ailenize nasıl açıklardınız?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bu duruma ve kişiye göre değişir. Öncelikle evlenip boşanmış olması, hatta bir çocuğunun olması bir kusur değildir. Önemli olan sen mutlu olabilecek misin? Çünkü sen onlar bir aile iken, sonradan katılan bir birey olacaksın. Tabi çocuğu var ise bu durum biraz zor.

Çocuksuzsa daha kolay olacaktır, çünkü önceliği sen olacaksın, çocuğu değil.

Ortada gerçekten sevgi varsa bile bunlar göz önünde bulundurulmalı.

Siz eminseniz aileniz ve çevreniz bunu anlayacaktır.

(genel bir soru sormuşsun ben de cevabımı verirken sen diyerek örnekledim seni kast etmiyorum bilgin olsun)

0|0
    0|0
    • :) anladım cok nazik ve hassas cümleler kullanmışsın teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• arada sevgi olduktan sonra ne aile nede çocuk nede çevre nede başkabişey hiçbisey umrumda olmaz ne var bende doğururum beraber büyürler insanın başına herşey gelebiliyor sonuçta...

0|0
    0|0
  • Düşünürdüm düşünüyorum da...Ama onu sevmediğim için sadece düşüncede kaldı.kendisi benden13 yaş kadar büyük birisi ve 2 tane yaşları bana yakın kızı var.Bunu çevreme açıklama gerği duymam da aileme açıklamak zor olur.Anneme şakayla karışık söyledim sadece bana dediği gerçekten boşandığını nerden bileceksin? sorusu oldu...

0|0
    0|0
  • Boşanmış biriyle eğer çok aşık olursam evlenmeyi düşünürdüm fakat benim yaşımdan dolayı çocuğu olmasına pek sıcak bakmazdım .s

Ailem ve çevremde ben mutluysam buna saygı duymalıdırlar.

0|0
    0|0
  • Hayır, eşit olmalıyız.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu soruyu ben daha önce sormuştum. bana gelen yanıt, seviyorsan yürü be kim tutar seni , evlen tabi olmuştu.

aynen senin sorduğun 3 boyutuyla sordum hatta.

en komiği de "evlen sevabı büyük"tu:)

aynı hisleri yaşamış biri olarak aşkını anlıyorum, ama biraz kendini dinle , alicam ben bu kadını moduna girme, zamanla içinin normale döndüğünü ve serinlediğini göreceksin.

1|0
    0|0
  • Bu soruya cevaplar erkek ve kadınlar için değişir. Eğer nickindeki gibi 20 yaşında bir erkeksen bu bayanın yaşı büyük ihtimalle senden büyüktür. Bu durumda ailene açıklaman çok zor olur hatta sonuçta ailen bu durumu onaylamazsa hayatta yalnız kalırsın. Daha önce boşanmış olan bayan senden de boşanabilir ortada kalırsın. Yaşın 36-45 arasındaysa ve bayanın yaşı senden küçükse ailen pek sorun etmeyebilir. Burada önemli kriter kadının hala çocuk doğurma yetisine sahip olmasıdır sonuçta bizi evliliğe iten temel içgüdü ırkımızı devam ettirmek ve genlerimizi bir sonraki nesile iletmektir (biz bu içgüdüyü yoksayıp başka anlamlar yükleriz evliliğe).

Benim için evleneceğim kişinin boşanmış ve çocuklu olması bir eksidir bunu kapamak için çok artı gereklidir. Deli gibi sevmek bu kriterlerden biri olmamalı çünkü baştaki deli gibi sevgi daha sonra bitmese de stabil bir sevgiye bırakıyor yerini bu durumda karınızın önceki evliliğinden çocuğu olması batmaya başlayabilir hele de çocuk büyüyüp kafa tutmaya başlayınca sen benim babam değilsin bana emir veremezsin diyince...

0|0
    0|0
  • 1- Eğer mutlu olacağım konusunda eminsem daha önce evlilik yapmış bir kadın ile evlenmeyi düşünebilirim

2- Benim çocuğum olmadığı için çocuğu olmamalı ama manevi kızımı kabul edebilirim.

3- Aileme onu seviyorum derim saygı gösterirler (1 kez ikna etmiştim ama sonra o kadın ile anlaşamadık ayrıldık) saygı göstermezlerse de bildiğimi yaparım.

0|0
    0|0
  • benim için ilk gece önceliklidir .

0|1
    2|0
Yükleniyor...