Streç Film ile sarınıp spor yapmak yağ mı kaybettirir, su mu?

Streç Film ile sarınıp spor yapmak yağ mı kaybettirir, su mu ?

1|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• sıvı kaybını hızlandırır. yağ yakmak istiyorsan daha doğrusu parçalamak istiyorsan. hafif tempolu en 20 dakikalık ısınma hareketleri ya da koşudan sonra en az 45 dakikalık ana sporu yapmalısın

0|0
    0|0
    • ödem attırır mı abi, kadınlar bunu çok öneriyor

• hahaha ödemmi :D kendini streçleyip parkta aletlerin dibinde dehidrasyondan bayılan çok teyze gördüm hiçbiri ödem atamadan sıvı kaybından fenalaşmışlar. bak tatlım eger sorunun fazla kilolarsa sana ne yapman gerektiğini anlatırım. ama ödem falan atmaksa ödem streçfimle sarılarak atılacak bişey değil bilim dışı bir düşünce. tıp güler buna :D

• ahahah :D sağol abim bence de ama çok öneren kadın var, bir sorayım dedim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• nasıl yanı komplemı sarıncan her yerını

0|0
    0|0
  • bence beyin hücrelerini kaybettirir :D

0|0
    0|0
  • Biz hafta sonları ailecek sariniriz strece
    Stres oluyor, yağ yakıyor

0|0
    0|0
  • daha çabuk kilo vermeni sğalar. bir arkadaşım 1 haftada günde 3 saat koşarak 5 kilo vermişti ve sadece o bir günlüğüne o kiloya inmesi gerektiği için sonradan fazlasıyla geri aldı kilosunu

0|0
    0|0
  • Hareket et kendini mumyalama ii giclr

1|0
    0|0
  • Su kaybeder bayilirsin

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir dağıtırken siz çadır mı açıyodunuz?

0|0
    0|0
  • 15 yıldır fitness yaparım böyle saçmalık duymadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her şeyin kolayına kaçıyonuz.. olmaz evladım olmaz... bu ülke neden bu halde sanıyorsunuz işte hep bu yüzden.. beyninizi streçlemişler sağlıklı düşünemiyorsunuz.. çık güzelce sporunu yap hem o çok daha iyi hissetirecek kendini...

0|0
    0|0
  • Çağla şıkel böyle spor yapıyorum demişti ama sağlıksız bir yöntem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...