Bu ''tanışabilir miyiz '' lafının hala geçerli olup olmadığını merak ediyorum açıkçası

Kızlar flörtle ilgli yorumlarınızı bekliyorum

ben bana göre eskimiş bi tanışma diyoloğunu sizlere soruçam bakalım cevaplar ne olacak**

bu diyalog hala işliyormu merak ediyorum?

Şimdi bi kafedesiniz ve görüş acınızda bulunan bi erkek sizi kesiyor..sizde bi iki baktınız..sonra çocuk geldi ve ilk olarak ''merhaba tanışabilirmiyiz'' dedi..sizin cevabınız ne olur?

bu ''tanışabilirmiyiz '' lafının hala geçerli olup olmadığını merak ediyorum açıkçası ?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• tanışabilir miyiz nedir ya berbat ötesi

merhaba nasılsınla başlarsın azcık özgüven ya

tanışabilir miyiz diye sorduğun hiç bir kız sana tamam tanışalım demez

üff bi git be gerizekalı der

0|0
    0|0
    • owww cok haşin cok kızgınsın ya ..sordum sadece ben ole yapıyorum demedım :D

• hayır. neyse

• oy oy oy oyyyy :D nayır demek..afra tafra afra tafra :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Samimiyse neden olmasın? Tanışmaktan zarar gelmez.

0|0
    0|0
    • bu ıkı farklı kısıden gelen ıkıncı aynı cevap ..samımı olacagını nereden bıleceksın ?

• Samimiyet derken hareketlerini söylemek istedim. Bir insanı davranışlarından tanır ve etkileniriz dimi? Hareketleri düzgün olmalı yani öyle cıvık bir insanı kimse ciddiye almaz ki bu anlaşılır zaten.

• Güvenilir ve samimi ise neden olmasın?

0|0
    0|0
  • bu kadarına ben hayır tanışamayız bile demem elimle çekilebilirsin derim

0|0
    0|0
  • var mı hala öyleleri denk gelmedim iyiki:)

0|0
    0|0
    • varmı yokmu bende merak ettım ondan sordum :D

• :D

• eskidi artık böyle soruların büyük bi çoğunluğunun cvbı hayır olur.. daha yaratıcı olmak lazım.. ama nasıl :)

0|0
    0|0
    • bende ole dusunuyorum acıkcası..bazen bişeyler bulmak zor olsada :D

• tabii var öyleleri hala ha ama kızların verdiği cevabın pek olumlu olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en son bir bayana tanışabilirmiyiz dediğim 20 yıl oldu heralde, hatun devamlı bana bakar dururdu benim ilgim karşısında , bende bundan cesaret alıp gittim tanışabilirmiyiz dedim , tabii ki ret cevabı aldım. aradan günler geçti bir arkadaşım askerden geldi hatunu onun yanında gördüm , meğer askerdeki arkadaşımın sevgilisiymiş , o gün tanıştık hatunla ama ben renkten renge girmiştim.

0|0
    0|0
    • iyi hikaye abi ya ne dıyım :D

• bir anım aklıma geldi sadece , birşey demene gerek yok en iyi cevap diyebilirsin :)

Yükleniyor...