Bir şey mi ima ediyor sizce bir bakar mısınız

öncelikle sevgili değiliz ama seviyorum onu ve farklı şehirlerdeyiz neyse daha önce bir arkadaşı kolye almıştı buna onu takıyordu tartıştık hep sonra barıştık aradan birkaç ay geçti doğum gününe ben de kolye almıştım. kaç aydır taktığını görmedim. son bir iki haftadır konusmuyoruz çünkü bir iki gün sebebini bilmediğim suskunluk olmustu sonra tel bozuldu dedi aradan iki hafta geçti telefon var artık dedi ama ben cevap verrmedim artık. çünkü 3 hafta soğukluk sokturdu. neyse şimdi fotolarına baktım benim aldığım kolyeyı takmış arkadaşınınkini çıkartmış. konuşmak için bi gösteri mi yapıyor acaba neden arkadasınınkını çıkartıp benim kolyeyı takmış olabilir ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• kopnuşmak istiyo tabi ki seni unutmadım ya da sana değer veriyorum demek istiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saymaya baslayalım :))

* Giydiği giysilere uygun bi takıdır takmıştır.

* Gercekten hoşuna gittiği için takmıştır.

* Arayı ısıtmaya çalışıyordur.

1|0
    0|0
    • 3'ü de olabilir ama ben son seçeneği merak ettim öyle mi yapmaya çalışıyor diye çünkü bu ara konuşmuyoruz daha doğrusu ben konuşmadım telefon aldım diye haber vermesine rağmen neyse sağolun yorum için ):

• cevabı sen de biliyorsun ama neyse

0|0
    0|0
    • bilmiyorum çünkü ne yaptığını çözemiyorum artık çok probler yaşattı bana hangisine inanacağımı şaşırdım..

• uzak dur derim yok ben kendime güveniyorum oynarım iyi maç yaparım diyorsan devam et ama bu kız yorar seni

• allahm ya 2 hftadr kzla knşmuyorsn bde seviorm mu diosn :) ne sevmesi be :)

0|0
    0|0
    • seviyoruz diye köpeği olcak değiliz. iyi okursan birkaç gün boş boş susmalar yaptı sonra tel bozuk dedi iki hafta kendi birşey yazmadı. istese ablasından annesinden çağrı atar ararım önceleri bunu yapıyordu. ayrıca teli varsa şimdi mesaj yazsın çağrı atsın niye hep benden bekliyor. bu yüzden karşılık vermedim çünkü faceden yazdı tel var diye telefondan yazsaydı cevap verirdim

• o da yazıyor ben de ama son 3 haftaya anlam veremiyorum. birkaç gün sustu ben sorum o cevapladı sonra düzlttik neyse dedim sonra bi iki gün daha sustu bu kez kızdım ne ayak bu diye ben de yazmadım. sonra geliyor tel bozuk diyor iyi dedim. iki haftayı geçti şimdi tel oldu diyor. ne yapayım tel oldu deyince hemen telini mi arayayı. konuşmak isteseydi telinden ulaşması gerekirdi benim aramamı beklemesi kızdırdı bu yüzden konuşmuyorum. şimdi fotosunda gördüm kavga edip çıkarttıramadığım kolyeyi

• çıkartmış benim aldığımı takmış bunu anlamadım

• canı senin aldığın kolyeyi takmak istemiş onu takmış

fazla anlam yükleme

1|0
    0|0
    • konuşmadığımız bu dönemde mi?

• değişiklik olsun diye takmıştır canım ne var bunda

sonuçta kolye onun kolyesi ister takar ister atar

• ona birşey dediğim yok ama bu zamanda takması ilgimi çekti hele arkadaşının kolyesini çıkartıp benim aldığımı takmasını merak ettim neyse sağolun yorum için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...