Regl olmak ile sınırlı ve hassas olmanın alakası ne?

Kız arkadaşım geçen hafta çok kaprisliydi, ne desem kızıyordu, en ufak şeylere bile ağlıyordu. Kuzey Güney dizisini izledik, ona bile ağlamıştı.. Espri yapınca bile hemen sinirlenip kızıyordu. Bende bir kaç gün üstüne gitmedim, az önce aradı beni halimi hatrimi sormak için, bende geçen haftaki tavrı yüzünden kırgın olduğumu söyleyince bana kusura bakma sevgilim regl olduğum zamanlarda biraz böyle huysuz oluyorum dedi.. Anlamadım regl olmakla sınırlı ve hassas olmanın ne ilgisi var?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• regl olunca hormonlar degisiyor, ister istemez insan daha duygusal oluyor, herseye sinirleniyor bu tamamen hormonlarla ilgili. mesela hamile kadinlardada oluyor cok, olmadik seylere aglarlar, durduk yerede aglarlar, sinirli olurlar daha hassas olurlar.. kiz arkadasina bu yüzden kizma bu onun elinde olan birsey degil. bu kizdan kiza degisir.. bazilar daha hassas olur bazilarda hic olmaz normal olurlar. bazi aylar olur cok belli olur bu, bazi aylarda gayet normal oluyor. Bende mesela hic arkadaslarima kizmayan biriyim dün arkadaslarim birsey yapti bende asiri kizdim buna yani gereginden fazla sinirlendim.. benimde reglim gelmek üzere bugün yarin gelir bu cok normal sevgiline kizma bu yüzden :) onun elinde olan birsey degil bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsan kendisini rahatsız hissediyor, kötü kokuyormuş gibi, insanlar ondan uzaklaşmak istiyormuş gibi bir psikolojide oluyor ve karnında erkeklerin asla tecrübe etmedikleri acayip sinir bozucu bir ağrı oluyor ve akacak mı pantolona geçecek mi, geçti mi huzursuzluğu da cabası... İşte bu yüzden siz erkekler anlayamazsınız bu durumu...

1|0
    0|0
  • hormonlar... veee şeker düşmesi...

regl olunduğunda bünyede şeker düşmesi görülür ve bu da aşırı sinir, stres ve gerginliğe neden olur... kadınların regl olduğu dönemde tatlı krizine girmelerinin sebebi de budur...

1|0
    0|0
  • hormonlar

link

0|0
    0|0
  • hormonlar yedi ömrümüzü

0|0
    0|0
  • regli zamanında kızlar evet sinirli alıngan duygusal olur buda akdınlık hormonu denen ostrojenin fazla saldılanmasından kaynaklıyo ayda bir idare edin ne derse sesinizi çıkarmayın sonra öcünüzü alın:)

0|0
    0|0
    • ÖCÜCMÜ NASIL ALACAM

• espiriye vurmaya çalış sen bana böyle böyle yapmıştın beni kırdın de alıcağım olsun de o anlamad öbir şeyden onun yaptığını yap sonrada de kısaka kısas bende böyle alınıyorum de

• keşke bi çikolata alsaydın veya çikolatalı tatlı yapsaydın ona o zaman sakinleşirdii

0|0
    0|0
  • Hormonların dengesi değişiyor. Hormonlar dengesizleşince, hatunlarda dengesizleşiyor :)

1|0
    0|0
  • bende bir çok kızdan duyuyorum bunu ama bende hiç bir değişiklik olmuyor .. saçma geliyor :D

bahane gibi..

0|0
    0|0
  • hormonlar bizi ele geçiriyo :)

0|0
    0|0
  • bilinçli yaptıgımız bişey değil. hormonlar yüzünden hepsi.

1|0
    0|0
  • çok alaka

0|0
    0|0
  • kan kaybediyorsun ve şiddetli ağrıların oluyor.

gayet normal yani bide zayıf ve kansız insanlar daha sinirli ve hassas geçirebilir hormonların da etkisi var

0|0
    0|0
  • normaaal, hormonlar işte naparsn :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Envai çeşit hormonun tavan yaptığı dönemler.

Normaldir alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • regl olmuş kızın yanında mümkünse bulunma çok patavatsız olurlar,aşırı alıngan,huysuz, böyle bi nasıl diyeyim o kız gitmiş başkası gelmiş gibi oluyor mümkünse o 3-4 gün içinde hiç konuşma kendin kafayı yersin sinir hastası yapıyorlar insanı

1|0
    0|0
  • bayanların hormonal dengesi değişir. ondan dolayı bunlar normal. alışırsın.

0|0
    0|0
  • biz değil regl kanser olsak yine çekemezler bizi o dönemde bizim onları cektigimiz kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...