Şimdi de Arda'nın kadrodan çıkarılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

2012 avrupa şam. elemelarinde hırvatistan maçının rövanşında da böyle olmuştu bütün futbolcular sakatım diyerek oynamamıştı aslında bi nevi zaten yenildik ama ben mesuliyet almayayım havası esmişti o zaman ve hiddink gitmişti sonuçta şimdi ben yine aynı durumda olduğumuzu düşünüyorum selçuk hollanda maçında yedek kalmasıyla başlayan bu süreçte takımda bölünmeler ve kuşlükler var gibi görünüyor abdullah hoca kendi sonunu hazırlıyor sanki ama özellikle selçuk başta olmak üzere bu sakatlıklar pek inandırıcı gelmiyor bana

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunları anlamıyorum ben ya mıllı formayı tasıdıklkarının farkındamı degıl bu ınsanlar nedır.alayını gonderecen mıllı duygularını yıtımemıs genclerı koyacan sahaya.futbol bu yenılmekde var onemlı olan oraya cıkıp bır ulusu temsıl etdıgının farkında olarak oynamakdır ama bunlar mıllı maca bıle para ıle cıkıyorlar.sımdı galıbıyet ıcın kısı bası 60bın dolar prım alacaklarmıs ayıpdır ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• çıtkırıldım oyuncular kulüplerine yorgun dönmemek için milli takımdan kaçıyorlar

0|0
    0|0
  • Galatasarayda maç kaçırmayan Selçuk milli takımda sakat deniyor nasıl iş bu?Yarın Galatasarayın maçı olsa Selçuk banko oynar Abdullah hoca Selçuk gibi bir oyuncuyu yok sayarak kariyerinin hatasını yapıyor zaten.

0|0
    0|0
  • sıra volkan da diyorum

0|0
    0|0
  • oyuncular iyi ama takım olamadık, fatih terimin zamanındaki futboldan eser yok takımdaşlık diye bişey yok milli takımda Şenol Güneş i görmek istiyorum ben Fatih Terim gsde olduğundan o kalıyor geriye

0|0
    0|0
    • onlar takım olamadı ama biz de taraftar olamadık maalesef .. Fb li futbulcu çıkıyor oyundan alkışlanıyor gs li çıkıyor yuhalanıyor böyle bi milli takım taraftarlığı olabilir mi ? Onlar bölünmüş çok mu..Ve bütün suç Abdullah denen adamın kişisel kompleksleri yüzünden harcadı selçuğu gerisi hikaye.

• haklısın o konuda da teknik direktörün de takımı kaynaştırması şart mesela gs de daha önce böyle bişey yoktu ama fatih terimle birlikte artık futbolcular floryada beraber vakit geçiriyor

• nerede o 2002 ve 2008 ruhu... rüştü-alpay-bülent-ergün-hakan ünsal-ümit davala-hasan şaş-hakan şükür-emre -tugay.. özedm o günleri be

0|0
    0|0
  • milli takimdan bu oyuncular ve teknik ekiple ancak cacik olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...