Arıyorum arıyorum bulunca niye mal oluyorum?

hep beni etkileyecek bi kız ister dururum aha da bugün bankada gördüm, benim bankaya hep giderim aşağıya inip fotokopi kağıdı aldı yeni başlamış galiba bayıldım kıza ama ne diycem nasıl yapıcam mal gibi kaldım offfffff. erkek ark varmı yokmu neye göre davranıcam napıyım sizce ? ? ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bişey demene gerek yok ilk etapta. Hemen konuşmak istersen olmaz abaza olduğunu düşünür. Madem sık gidip geliyosun sık sık bakışlarını yakala. Etkilemeye çalış daha sonra git konuş. Ama klşie cümleler kurma

0|0
    0|0
    • ya zaten abazayım laf aramızda haha :D

bu arada kendisi gişede çalışmıyo ,gişede olsa muhabbet kolay

yukarı kattan indi aşağıya yukarda bana göre bşy yok zor yani

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• bırden olmaz o işler evvela bellı bır süre takıpte kalıcaksın.onla ılgılendıgın ı hıssetmelı.sonrakı hareket ılgınden hosnutmu degılmı onu anlamak eger senden rahatsızsa direk bırakıcaksın pesıne ama yok oda budurumdan memnun gıdıp adını sor telefon ıste telden bazı seylerı ıfade etmek daha kolay hadı kolay gelsın

0|0
    0|0
  • merhaba de. normal muhabbete gir. abazan gibi yaklaşma. sen ne kadar doğal olursan o kadar iyi. rol kesmeye kalkma kendini kasma. :)

0|0
    0|0
  • :D ditekt de benle evlen hacı

0|0
    0|0
  • sırf fiziğine bakıp kız beğenenlere gülüyorum sadece. Bence hiçbir şey yapma, kız senin abazan olduğunu anlamasın

0|0
    0|0
    • haklısın :D

ama fazla gülme bgn ben abazaysam yarın sen abazasın bu hep böyle

• Bankada çalışlanlar çok havalı oluyorlar dostum.Statü farkını gözetiyorlar.Sen ne iş yapıyorsun?Ona göre tavsiyede buluncam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...