Fizigim cok iyi ama?

Arkadaslar lutfen sadece bilgisi olan yazsin. Benim fizigim cok iyi herkes manken falan der hatta ama bu son bir kac aydir sadece gobege kilo aldim ilk defa kilo aldigimi hissettim kimse yok diyo ama ben goruyorum biraz cikmis nasil yok olur ve ne kadar surede

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• yemeğine biraz dikkat edip hareketi arttırmalısın. Tempolu yürümen yararlıdır. Yürüyorsan eğer süreyi arttır. Tabi dediğim gibi, yemeğe dikkat etmezsen hiçbir anlamı yok yaptığın sporun :) Yemeğe dikkat et, tempolu yürü ve 2-3 güne bir evde mekik çek doğru bir şekilde. dediğin vücuda sahipsen 1-2 ay içerisinde yok olur o göbek :)

1|0
    0|0
    • Sadece mekik yeter mi beslenmeyle birlikte? Ben google plat storda spor programlaei var onlarin hepsini yapsam nasil olur? bir ara 1 ay falan yapmis ama asiri yogun geliyo diye biraktim yogundan kastim cok zor ve cok uzun 1 saat falan ve cok yorucu

• Oyle dedigim gibi yuvarlak seklinde cikar mi? dedigimin fotografini atmak isterdimde nasil atiliyo bilmiyorum yeniyim biraz

• www.3kmoda.com/.../...kasa-hareketleri-508x337.jpg bundan bahsediyorsun galiba? baklava dilimleri çıkmadan ince olsun istiyorsun?

Erkekler Ne Diyor 17

• Dısardan kimse bilemez beslenme rutinini değiştir dengeli ve düzenli beslen Eski haline gelmeye baslarsın

0|0
    0|0
  • Hafif gobek kizda guzel olur oksarim o gobegi

0|0
    1|1
  • Spor ile

0|0
    0|0
  • Diyet ve spor

0|0
    0|0
  • bende barak obamayım zaten asddf

0|0
    0|0
  • Hep öyledir zaten. d ahaha

0|0
    0|0
  • Hep öyledir zaten :D

0|0
    0|0
  • Bol bol su içerek ve öğünlerinde ekmek yemeyerek

0|0
    0|0
  • mekik :D

0|0
    0|0
  • spor falan yapıyormusun, plates yaparak göbeğini eritebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Yapmiyorum spor

• özelden mesaj at sana çalışma programı yazayım, bende body boulding yapıyorum

• kimyayı biyolojiyide düzelt halledersin

0|0
    0|0
  • çok takıyorsun kafaya...

0|0
    0|0
    • kimsenin göremediğini baskülün bile göremediğini sen nasıl görüyorsun, kilo aldınmı kilo aldığını hissettinmi?

• Piskolojik olabilir kilona bak?

0|0
    0|0
  • ekmeği kes. göbekte yağlanmayı karbonhidratlar yapar. un ve unlu mamüller. kolay kolay da erimez

0|0
    0|0
  • Spor salonlarinin yolu gorundu o zaman

0|0
    0|0
  • şekeri azalt ya da şekeri hayatından tamamen çıkart yeterli

0|0
    0|0
  • Beslenme kardio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1