Spor salonu ıle ılgılı sorularım? yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaslar spor salonuna gırıyrm 2 ayda 7 kılo verdm halada devam edıyorum haftada 4 gun gıdıyorum pzt crs cuma ve cmt olmak uzere...cross ve twısterda kendıme cok yuklendım heralde 1 haftadır sol tarafım agrıyor.her neyse ben bundan sonra o aletlere bınmeme kararı aldım.gogsumun altı hala yanıyor..yuruyus bandı ve bısıklete bıneyım dıyorum.40 dk yuruyus bandı 20 dk bısıklet yeterlı olur mu sızce?bırde tempolu yuruyusun hızı ne kadar oluyor?ben en son yuruyus bandında 5.5 ıle 40 dk yurudum ve 220 kalorı yaktım..bısıklette de 9 levelle 20 dk yaptım 21 pulse oldu 230 kalorı yaktım dun toplamda 1 saat spor yaptım 450 kalorı yaktım..bugun gıtmdım yarın devam tekrardan.bu arada 95 den 88 e dustum..hedefım bıraz ucuk belkı ama 50 :) bırde ayda kac kılo vermek ıdealdır sızce yardımcı olur musunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ki ağırlık altına gireceksen düzgün bir idman için her zaman ağırlığı kaldırdıgın zaman nefes vermelisin. Vücuduna oksijeni doğru zamanda almalısın ki güç anında kaslarına kan depolansın. ayrıca vücut ağrıların için elmayı öneririm. Elma lifleri güçlendirmede yardımcı olur. Vücut temponu bilmediğim için koşu hızın hakkında yorum yapmayacagım ama hızlı yürüyüş her zaman koşudan daha fazla kalori yaktırır. Bisiklette ise oldukça iyisin. Kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • ya sımdı haftaıcı calıstıgım ıcın ıs cıkısı gıdıyorum 6 dan sonra bıse yemıyorum zaten. ama vucut kaldırmıyor heralde ya.. yuruyus bandı bısıklet cok guzel ama gel gelelım o cross bıtırıyor benı beceremıyorum gecen salıdan berı agrıyor cuma gecesı acıle gttk ıgne vurdu sonra pzt ısyerınde duramadım eve geldm 3 tane hastane gezdık 2 kere ekg cektıler 2 kere kan aldılar kalbımde bısey cıkmadı cunku ben kalbımden suphelendım cok hızlı atıyordu babam dedı heralde kaslarını zorladın kas gevsetıcı ıcıyorum sımdı.. o yuzden su sol tarafım adam akıllı ıyılesene kadar yuruyus bandı bısıklet yeter heralde. tesekkur ederım :)

• valla yardımcı olursan memnun olurum

• 3 beyazdan uzak durman gerektiğini söylemeyeceğim sanırım :) un tuz ve şeker. asla beyaz ekmek yemeyeceksin. çikolata kek vs şeylerden uzak duracaksın. kola içmeyeceksin. ağırlıklı olarak sabahları yumurtanın sadece beyazını ve peynir yemelisin. öğlen vaktinde 1 adet meyce yiyebilirsin. akşama yemeğinde ıspanak, semizotu gibi sebze yemeklerii yemelisin. geceleri meyve ve yoğurt yiyebilirsin. Bilirsin ki kilonun 1 numaralı dostu gece yenen hamurlar ve çikolatalardır :)

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı yolda devam.

0|0
    0|0
  • ayda 3 kilo çok iyi
    bu tempoyla devam

0|0
    0|0
    • 3 de az degl mı be abı 4 5 olmaz mı

• verirsin ama bir diyetisyene görün
      uygun diyetle sopr çok daha hızlı kilo verirsin

• dıyetısyenler cok pahalı vala gıtme ımkanımda cok yok acıkcası 300 lıradan bahsedıyolar ayda.. devlettekıde bı ıse yaramıyo.. ama salondakı tartıda yag kas su olcumu yapılıyo

• 4ila 8 atası su kas kaybetme dikkat et

0|0
    0|0
    • 5 kılo versem yeter valla ayda... ılk ay hep sudan verdm haftaya crs tartılcam bakalım yagdan gtms mı yagdan gtmesı ıcı ne yapmam lazım

• sımdı bendun 450 kalorı yaktım 450 / 9 = 50 gr mı yag yakmıs oluyorum

• Hepsi yağmı acaba ben vucut çalışıyorum spor yaptığım günler 40 50 gram yağ yakarsam iyi diyorum ne sandın öyle kolay değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Agrımsı dogaldır hocan ne göstrdyse onları yap fazlasnı yaprsn vucutn acır yaglrn donar erimezms ama bir hafta agrimsi dogal vucutn yeni ısınıyo

0|0
    0|0
    • yok canım bu vucut agrıması degıl sadece sol tarafım sol karnım kalbım sol omzum sırtım falan ... ılk basladıgımda dedıgın gıbı bıkac hafta baya agrımstı

• Spor hocan danıştnmı pki

Yükleniyor...