Dostlar aranızda sporla ilgilnenler varmı?

ben 2000 metre ve 60 metre koşusuna hazırlanıyorum uzun mesafede 2000 çıkarıyorum zorla 3500 de bitiyorum artık oksijenmi yetersiz kalıyor bilmiyorum yüreğim ağzımdan çıkçak oluyor ve başım dönmeye başlıyor yaklaşık 6 senedir koşmayan biriyim kısa zamanda 4000 meteyi rahat bir nefesle orta süratte nasıl bitirebilirim ciğer kapasitesi için ne yapabilirim

1|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gun calis. Nefes alip verme takdigni gelistir. Kondisyon yap

0|0
    0|0
    • teşekkürlerde seni bu profil resmi ni görünce :) en hızlı koşuş bende olabilir

• Alismisdim yazckdm

• Anlıyorum anlıyorum :D klavye cosmus ne yapcam bilmiyorum ya zaten geridee kaliyom bir dört beş kilo versrm dayanıklılığım cok farkedermi

• Yahu kosuda nedir yaaa atletizm oldum olasi gicigimdir... git fitness yap box yap kosmak nedir?

0|0
    0|0
    • heh hele beni anlayan biri en spn askerde koşmuştum oldum olası hiç sevmem bütün yarışlarda sonuncu olup motivasyonumu sıfara indiren bir şey zaten ben fitness yapıyorum malesef okul için çalışmaya başladık başlamaz olaydık her yerim ağrıyor 18 yaşındaki kızlar bana tur bindirir oldu canım çok sıkkın 3 ay sonra bir daha koşarsam iki olsun

• Birak yahu 1. olsan nolur odulmu verecekler verdiler be verecekelr.. git fitnes yap azcik cok kizzz olur sonra yaninda😊😊😊

• ece vücutçuyuz zaten.)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...