Bu iki kişiyi ayırmak için hayatınızda küçük oyunlar oynadınız mı?

Severek ayrıldınz ve hala seviyorsnz ama karşınızdaki kişi başkasıyla beraber..Siz bunu hazmademiyrsnz..Bu iki kişiyi ayırmak için hayatınızda küçük oyunlar oynadınız mı?veya karşı tarafı kenedenze döndürmek için neler yaptınız?veya yapardınız?

karşı tarafda sizi seviyor fakat o kişiyle olmak zorunda..

ona göre yorum yapın...

Lütfen sadece mantıklı yorum yapabilen arkadaşlar yanıtlasın...

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beni bırakanı sevsemde artık geri adım atmam,ilğilenmem,hiç kimse bu dünyada vazgeçilemez değildir,allahtan başka,boş ver herkesin hayatı kendine,bu tür düşünceler yanlış,sevdseydi senden ayrılmazdı,oyun oynamak kandırmacadır,kendini kandırırsın,günah,allaha havale et,sen ona mecburmusun,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• severek ayrılmışım sevdiğim kişiden küçük insanlar gibi öc,hınç alma duygusun kapılmam...

onunla geçirdiğim dolu dolu günlerin hatırasını kalbimde yaşatırım sadece okadar...

0|0
    0|0
  • Severek ayrılma diye bir şey yok. Kimse kimseyi kandırmasın. Madem birbirinizi seviyorsunuz neden ayrılıyorsunuz? ayrılmak bu kadar kolaysa aranızdaki sevgi sevgi değil. kendine döndürmek icin uğraşıyorsunuz? e hani seviyordu sizi? hani severek ayrılmıştınız?

Dünyadaki ne son erkek o ne de son kız sizsiniz.

0|1
    0|0
    • +1 bu severek ayrılma denen şeyde yeni neo akımlardan. yada ayrıldık amaaa arkadas olabilirz de buna dahil. 2 kişi birbirini seviyor ve sayıyorsa ayrılmayı zaten seçmezler. 3.bir kişide konu asla olamaz. bıraksınlar bu işleri devlet su işleri...

• zorla güzellik olmaz sevgi aşk birliktelik için tek taraflı mücadele vermek anlamsız karşılıklı olursa güzel ve anlamlı olur

0|0
    0|0
  • Öyle olsa da birşey yapmazdım.

Böylesi daha hayırlı diye düşünürdüm veya gerçekten sevmemiştir diye düşünürüm.

Ben bana gelebilmesi için çok ta zorlama taraftarı da değilim. Zorla güzellik olmaz.

Sadece bir kaç adım atarım, karşılığında ne alabiliyorum ona bakarım.

Gerçekten seviyorsa tutumu daha başka olur ama gerçek sevgisine göre daha ağır gelen maddi bir zorunluluk veya ihtiyaçtır veya aşıkken saçmalıyodur, arkadaşken daha rahat geçiniyordur.

0|0
    0|0
  • Bir ipte iki cambaz oynamaz.

Karşı taraf da sizi seviyor fakat o kişiyle olmak zorunda demişsin. Büyük bir ihtimalle evlilerdir.

İmkansız olduğunu bildiğim halde, neden boşa kürek sallayayım?

Cevabını sen düşün artık.

0|1
    0|0
    • henüz evli değil...eski nişanlısına döndü..

• Evli olmasalar bile, evlilik yolundalar. Mantıklı düşünerek ne yapacağını en iyi sen biliyorsun.

• Sevsen bile onu ayırmak için bir şey yapma,bu anlaşılırsa karşı tarafa daha çok bağlanılır.Ayrıca o başkası ile beraber diye sen de birini bulursan tamamen kaybedersin.

0|0
    0|0

• ya kaçamak devam edecek ilişkiniz.

yada 2 nizde ne pahasına olursa olsun görüşmeyeceksiniz?

en son carede o kişiden bir şekilde ayrılmasını sağlamak için mantıklı bir fikir sunmalısınız

0|0
    0|0
  • ben seviyorsam başka biriyle olamaz

0|1
    0|0
  • beni seviyorsa kimseyle beraber olmak zorunda olamaz ki

0|1
    0|0
  • Siz benim 4 Yıl önceki durumumu aktarmışınız kuzum. Cevap vereyim kesinlikle ama kesinlikle küçük oyunların içerisine girmem. Aşkı sevdayı ahrete bıraktım deyip adını kalbimde toprağa götürürüm. . .

0|0
    0|0
    • sen böylemi yaptın.

• evet mantığımla hareket ettim ve mutluyum. Tek sorun adının hala kalbimde olması ki böylede devam edip benimle birlikte toprağa gidecek olmasıdır. . .

• alan razı veren razı bırakın da herkes mutlu mesut yaşasın çok bencilce bir düşünce düş yakasından daha ne diyim...

0|0
    0|0
  • o ayrılana kadar sen de başka bir tane bul :D

0|0
    0|0
  • başkasıyla beraberse hiç uğraşmam artık sevmiyor demektir

0|0
    0|0
  • soda iç

0|0
    0|0
  • Oyun oynamam.Seviyorsam karşı tarafın mutlu olmasını isterim sadece.

0|0
    0|0
  • severek ayrılmak gibi bir durum olmaz bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• "Mantık" sıfatına sahip olan bir insan bu durumda hiç bişey yapmaz...

Kendisine olan saygısından susar ve çekilmesini bilir...

Karşı taraf beni seviyorsa bana gemileri yakıp gelmeyi de bilmeli... o kişiyle olmak zoruda diye bir Kuram'ı Benim mantığım kabul etmiyor...

Hatta benden ayrılıp başkasına gidiyorsa "sevgimden ölsem" affetmem...

0|0
    0|0
  • Seni seviyorsa zaten başkasıyla mutlu olamaz. Biter eninde sonunda. O zamana kadar bekleyip senden medet umduğu zamanı beklemen lazım. Şuan yapacağın her şeyin adı yüzsüzlük olur ;)

0|1
    0|0
  • hiç birşey yapma.. sessizlik bazen en imkansız en olmayacak şeyleri bile açığa çıkarır. Uzak dur, ama uzak durmak için ayrı bi çaba gösterme, oldugun gibi ol duygularını ona karşı dile getirme... ne trip at ne sevginden bahset, sessiz kal... Bırak kendi haline, olmak zorunda diye birşey yok kafasına silah dayanamadıkları sürece, bırak düşüsün adam! Sensizliği yaşasın biraz.

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam küçük oyunlar küçük hesaplar küçük insanların işi. severek yada sevmeyerek bitmiş bitmiştir. bay bayyyyy derim.

0|0
    0|0
  • Bir insan hiçbir şekilde başkasıyla olmak zorunda olamaz. Eğer onunla birlikteyse bu kendi tercihidir. Sadece söylediği yalandan ibaret. Beni seviyor ancak onunla olmalı. Hayır beni seviyorsa tüm şartlarını ayarlar ve karşıma çıkar. Çıkmıyorsada onun için kılımı bile kıpırdatmam. Ayırmakmış, kendime bağlamakmış bunlar boş ve gereksiz şeyler. Uyanın artık yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • nasıl yani karşı tarafda başkasıyla olmak zorunda üstelik seni sevdiği halde öyle şeymi olur ya saçmalık sevmiyordur o . kimseyi ayırmaya çalışmadım fakat etrafımda sokmaya çalışan akrepler hep olmuştur

0|0
    0|0
  • Her iki kişide birbirini seviyosa oyuna falan ne gerek var.. Su akar yolunu bulur demişler ;) Zamana bırak. Gercekten seviyorsan bekle, seviliyorsan dönecektir ;)

0|0
    0|0
  • karşı taraf beni seviyosa onla olmak zorunda ne demek çok saçma bişiy kesinlikle geri döndürmezdim giden gitmiş ve bitmiş ilkez hayrını görmedğim bir erkeğin ikinci kez mi görecem sevmek aşk başka seyler ya sevdiğinle olursun yada sevmedğinle olmazsın okadar benim mantığım böyle çalışıyor

0|0
    0|0
  • Karşındaki başka biriyle beraberse severek ayrılmamışsınızdır, sen severken ayrılmışsınızdır.. Aynı durumu bende yaşamıştım ve başka biriyle olduğunu öğrendiğim an bitmişti benim için..

0|0
    0|0
  • çok saçma hiç bir seven insan zorlada olsa başkasıyla olamaz içi kabul etmez.

0|0
    0|0
  • neden onunla olmak zorunda onu anlamadım

0|0
    0|0
  • niye silah mı dayamışlar

0|0
    0|0
  • Bıçak zoruyla mı başkasını severken diğerinin elini tutuyor?

0|0
    1|0
  • KARDESIM EGER O SENI SEVIYORSA ZATEN GELIR AMA SAKIN YAPMA BOLE DUSUNCEYE GIRME SEN KAYBEDERSIN YOKSA. CUNKU O KIZDA COKS EVIYOSA EN BUYUK GUNAHLRINDAN BIRI BU OLUR..

0|0
    0|0
  • oyun falan değil ayrılıcaksın o kızdan dedim üstüne gittim gittim sonunda benim oldu :)

0|0
    0|0
    • peki aklına geldiğinde hiç rahatsız olmuyomusun başkasıyla çıktı bana geri döndü diye üstüne gül koklamış işte

• canım senin durumun benden farklı valla , biraz zor gibi.. üzgünüm.

• valla çok farklııııııııı...

Yükleniyor...