Halen sinemada/dizide aktif yer alan favori kadın ve erkek oyuncularınız kimler?

yerli ve yabancı favori Aktrist ve Aktörleriniz kimler ?(halen aktif olanlardan), yerli yabancı favori yönetmenleriniz?(Altında imzası var diye sinemaya gittiğiniz, yada çevirdiği dizinin en azından ilk bölümünü kaçırmadığınız)

Yerli Erkek : Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler

Yerli Kadın : Özgü Namal,Ezgi Mola , Melike Güner

yerli yönetmen: Serdar Akar, Mustafa Şevki Doğan, Osman Sınav

yabancı yönetmen: James Cameron, Spielberg

yabancı erkek : Adam Sandler, Owen wilson , Tom Cruise , Mel Gibson, Tom Hanks , Matt Daemon , Nicolas Cage, Jackie Chan...(liste uzun :))

yabancı kadın: Julie Roberts, Charles Theron ,Cameron Diaz ,Jennifer Aniston...

Beğendiğiniz oyuncu veya yönetmenin önerdiğiniz filmlerinide öğrebilirmiyim ,

Güncellemeler:
Ali Atay'ı nasıl unuttum ben ya :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• owen welson

selena gomez

justin timberlake

mila kunis

emma stone

ian somerhalder

nicolas cage

matt dallas matt damon

mathew fox

jim carey

lindsay lohan

chris pine

anna hathaway

jennifer lawrence

liam hemsworth

tom hanks

tom cruse

bruce wils

julie roberts

jennifer garner

jennifer aniston

cameron diaz

miley cyrus

gerard butler

hilary swank

asthon kutcher

logan lerman

unuttuğum o kadar çok var ki...

0|1
    0|0
    • :) lise uzun, seninkilere bakınca bende unutmuşum bayağı , :) Halle Berry geldi aklıma, Tom Hanks'e yeni filmi vizyona girmek üzere sanırsam

• yerli sinemada komedi filmleri çok benim tarzım da komedi değil çoğunlukla

ama elbette türk oyunculardan da beğendiğim çok ama sinema olarak bir adım gerideyiz

• Sinema olarak katılıyorum ,

Kızlar Ne Diyor 2

• Haluk bilginer hariç diğer türk oyuncuları sevmem.Bir oyuncunun fazla göz onunde olmasını sürekli her yeni yapımda olması yüzünü eskitiyor.

Ceki çen ise izletiyor fakat yaşlandı oda.

0|1
    0|0
    • ceki çen :) yaşlandı ama halen filmlerini keyifle izliyorum :), En son karete Kid 'e gitmiştim, bu arada yabancı erkeklere Will Smith ve Bruce Wills'i eklemeyi unutmuşum :),

• Halen denmez kibarcık :) hâlâ hâlâ :) :)

0|1
    0|0
    • Halen , süre gelmekte olan , devam eden manasına gelir , kullanılır, yanlış bir kelime değil , ama teşekkürler dil bilgisi dersi için :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yerliler:kenan imirzalıoğlu,cansu dere yabancı hanım: Charlize theron, sandra bullock, yabancı erkek:tom hanks.

0|1
    0|0
    • evet Sihirbazdaki oyunuda çok güzeldi, o tarz yapılan filmlerden bi sihirbaz bide Prestij var zaten , dğerlerinin ismi bile unutuluyor, bahsettiğin diğer filmi hatırlıyamadım :(

• evet izledim o filmide zaten film isimlerini çok aklımda tutamam ama başlangıç sahnesini gördüğümde hemen hatırlıyorum.)

• ben bazen filmin ortasında ben bunu izlemiştim diyorum bende çok film izlerim, en çok sevdiğim şeyler arasında üst sıradadır ama film isimlerini zor tutarım aklımda :)

• yerli erkek - Haluk Bilginer, Uğur Polat, Taner Birsel

yerli kadın - Zuhal Olcay, Derya Alabora

yerli yönetmen - Nuri Bilge Ceylan

yabancı yönetmen - Anthony Minghella, Bryan Singer, Gus Van Sant, Jean-Jacques Annaud

yabancı erkek - Jack Nicholson, Robert De Niro

yabancı kadın - Meryl Streep

0|1
    0|0
    • Robert De Niro'yu , Richard Gere, Harrison Ford yazmayı unuttuklarımın arasında :), Zuhal Olcay bende çok severim

• edward norton

0|1
    0|0
    • unuttuklarımın arasında , özellikle Dövüş Kulübü ve ırkçı bir karakteri canlandırdığı bir film vardı(filmin ismi aklıma gelmedi) bu filmler oyunculuğu çok iyiydi

• american history x

• sihirbazı unutmayın:) birde gençlik yıllarındaki çift kişilkli bir katili canlandırdığı filmvardı

• Necati Şaşmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...