Emre küfür etmese beşiktaş kesin yenerdi dimi ayrıca biliçde bir melektir öyle dimi?

bilic melek 10 yildirda emre hep kufur ettiginden besiktasin kadikoyde tek bir galibiyeti bile yok

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle maçta Emre ve Emenike oyundan atılsa 9 kişi FB BJK yi zor yenerdi işler farklı olurdu ama Emre küfür etmese Emenike o hareketleri yapmasa yine maç normal devam edicekti ölede bakmak lazım kadıköyde manevi birşeyler var :) Bu arada Emre artık iyice her takım taraftarı tarafından antipatik bulunmaya başladı Emenikeyi severim yapılanlar yanlış Bilic e gelince oda rahat dursun sütten çıkmış ak kaık değil her maç tahrik ediyo milleti.

0|0
    1|0
    • Abi melonun tüm ahlaksizligina ragmen adam bu kadar sevilip fenomen oldugu bir ülkede Emre'nin sevilmesi kadar normal bsy yok Fenerliyim meireles alves hic sevmem ama hayatim gordugum en ama en pis futbolcu melodur ne zmn gsliler cikip bu meloyu elestirir o zmn bnde emreyi elestiririm emrenin zarari anca kendi takimina ama melo hep rakibe oynar..

• Bjkliler isie ne geliyosa onu konusuyo meloyu olimpiyatta kovalayanlarda bjk taraftariydi ben emre hakli haksiz demiyorum eger bilic emrenin anasina kufrettiyse adam sonuna kadar hakli oyle bsy yoksa haksiz ama siz hemen hukmu vermissiniz bilic bsy demedi emre durduk yere sovdu ayrica bjk tv niye bazi seyleri sansurleyerek verdi madem bilic sirpca anasina kufretmedi desinlerki emre yalan soyluyo bilic oyle bsy demedi ama onlar oyle yapmiyo goruntuleri sansurlu veriyo

• İyide zaten Bilictede suç var onunda tribüne yollanıp ceza alması gerekiyordu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilic olacak adama Hırvatistan maçından beri gicigim kim ne derse desin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Galibiyeti kaçıran zaten Beşiktaş, fener şans golü bulmuş. 3 puanı salla konu o değil. Hem ingiltere hem türkiyede ırkçılık yaptığı için mahkemeye çıkmış, ahlak yoksunu, dünyada en çok nefret edilen 5 oyuncudan biri olan 20 numarayı savunmak için Bilic'e iftira atanlara öyle kinliyim ki gerçek hayatta karşılaşsam...

0|1
    1|0
    • Bilic sirpca eger anani bilmem napim dediyse ki kimse bilmiyo diyip demedigini emre az bile sövmüş sirplarda hirvatlarda nasildir bilmem ama Türklerde ana kutsaldir ben emreye hep kiziyom FB ve gsnin gölgesinde kalanlara böyle malzeme veriyo..

• Yav hehe unutsuz vaka seni iyi olan kazanir Gs de Fbde bjkyi yeniyor yediremiyosan catla

0|1
    1|1
    • Ben zaten Feneebahceliyim yaptigim ironiyi anlamamis bide gider yapiyo bana :))

• Galibeyetten daha önemli şeyler var. Hani sizin hiç sevmediğiniz birşey; "ADALET."

0|1
    1|0
    • 10 yıldır tek bir galibiyet yok yonetim taraftari ii uyutuyo besiktasin inönüde son dakika goluyle 3-2 kazandigi macta Fenerbahcenin 2 golunu vermeyip bide % 100'lük pozisyonunu da faul diye keserken bile besiktaslilar hakeme ragmen diyodu onun icin son yillardaki derbilerde ki usttunlugumuz bu sekilde gölgelenmeye calisiliyo siz böyle kendinizi avutmaya devam ettikce daha cok derbi kaybedip Fenerbahce ve gsnin gölgesinde kalirsiniz..

• EMRE hakli demedim ben ama anasina kufur edilsiyse evet hakli diyorum ben o malum kanal olayi sansurlu vermesin o zmn o malum şahsi savunsunlar adamin ismi bilic miydi piliçmiydi oyle bsyler iste o sahisi EMRE kufur etti diye savunamazsin o bizim teknik direktorumuz olan sahis kufur etmedi diye savunursun..

• Biz Bilici savunmuyoruz zaten eğer küfür ettiyse ve kanitlanirsa ceza alsin. Siz 20 numaranin kufurlerini Bilic kufur etti haklidir diye gostermeye calisiyorsunuz. Butun Turkiye kufurleri gordu. Bilicin kufur ettigi sadece iddaadir. Ama ettiyse o da ceza alsin. Kesin ve garanti olan 20 numarali futbol teröristinin küfürleridir. Ve ceza almalidir.

• emenike ve emre kırmızı kart görmeliydi maçın hakkı buydu
    ilk yarıda 9 kişi kalan fener, enaz 5 gol yerdi beşiktaştan

0|1
    1|0
    • 10 yıldır tek bir galibiyet yok yonetim taraftari ii uyutuyo besiktasin inönüde son dakika goluyle 3-2 kazandigi macta Fenerbahcenin 2 golunu vermeyip bide % 100'lük pozisyonunu da faul diye keserken bile besiktaslilar hakeme ragmen diyodu onun icin son yillardaki derbilerde ki usttunlugumuz bu sekilde gölgelenmeye calisiliyo..

Yükleniyor...