Karın dümdüz olmadan bu bölgeye özel egzersiz yapmak problem yaratır mı?

Karın bölgesi dümdüz olmadan yani biraz göbek var iken yoğun karın egzersizleri yapmak problem yaratır mı? Hani yağlar kasa döner palvrası var ya o aklımı karıştırdı bilgisi olan aydınlatsın lütfen..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle karindaki yağlarin erimeden kas olmasi imkansiz yaglar eridikten sonra kas olmaya başlar bu arada yoğunlukdan kasttin ne? @mentalist1

0|0
    0|0
    • Şöyle farklı programları ayni anda uyguluyorum. Mesela birini 2 gün egzersiz 1 gün dinlenme şeklinde, diğerini haftada 3 gün şeklinde bunlara ek plank ve mekik programı da uyguluyorum. O yüzden yoğun dedim :))

• Tamam işte sayemde öğrendin :p :p dinlenmelere de dikkat etttinmi gerisi zarar getirmez şimdiden kolay gelsin :))

• Tesekkur ederim :))

Erkekler Ne Diyor 2

• sende demişsin yağlar kasar döner tezi tam bir saçmalık yapıtaşları farklı en basitinden. Ama yoğun karın egzersizi yapman kötü olmaz aksine kilo vermene yardımcı olur ama bence 1 gün arayla çalışmalısın

0|0
    0|0
    • 2 gün egzersiz 1 gün dinlenme şeklinde gidiyorum

• şimdi kesin bir şey diyemem çünkü ikisini de söyleyen taraf var ama bence aynı kas grubu 2 gün üst üste çalıştırılmasa daha iyi. Çünkü sakatlıklara davetiye çıkıyor olursun demiyorum ama risk artıyor.

• Günüm boş geçmesin diye öyle yapiyordum. O halde bunu gün asırı yapıp araya başka şeyler koyayım.

• yaratmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...