Bir kız aynı anda 2 erkekle birden ilişki yaşamasının sebebi nedir?

Bir kız neden aynı andan 2 erkekle birden ilişki yaşar?

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• sana hemen izah edeyim. ben eli yüzü gayet düzgün, iyi mesleği, ailesi olan bi kızım. yollu falan hiç değilim...uzun zamandır doğru insanı arıyorum tüm iyi niyetimle ama çürük domateslerle psikolojimi bozmaktan hayal kırıklıkları yaşamaktan başka bi nane geçmedi elime. adam yerine koydukca götlerini dönüverdiler.

şimdiyse 3, 4 günde bir aramanın gayet doğal oldugunu söyleyen gerizekalı erkek arkadşıma laf anlatmaya bir kaç kere çok iyi niyetli şekilde denedim. sonra tamam ben sana naapcanı söyleyemem hayatta, sen bilirsin dedim sadece...

ayrılmaya tenezül bile etmiyorum. ararsa görüşüyoruz, gelirse buluşuyoruz. baya bildiin ilişkimiz oldugunu sanıyor. ( normal işi normal ailesi olan normal bir insan bu arada bu, dışardan bakınca normal insan yani )

şimdi naapıyorum? bu sırada başkalarıyla da ilgilnip zamanımı geçiriyorum ve kafayı yemekten kurtuluyorum. şu yaşıma kadar boşa eziyet etmişim kendime. psikologlara para dökümşüm

bu noktadan sonra da değişmeye zerre kadar niyetim yok!

2|1
    1|1
    • olayı çözmüşsün

• sen de onu aramıyormuşun ilişkiyi tek taraflı ilgi yürütmez tutuncak sağlambi dal bulana kadar elimdekini bırakmıyorum diyorsun, sonu pirinç almaya giderken evde ki bulgurdan olmaya çıkabilir çıkar bunun, madem ilişkiniz yok o çağırdığında da gitmezdin seni doyurmuyo diye arayışa devam edipte zaten boştayım diye vicdanına kılıf buluyorsun

• valla zeree vicdan yapılacak adam değiller. ikisinide salladım zaten

Kızlar Ne Diyor 10

• cinsiyet ayrımı yapmamak lazım. bu durum erkeklerde de rastlanan bişey. ister kız olsun ister erkek kişinin karaktersizliğiyle alakalı bir durum :) hatta bazen abartılıyor değil 2 bu sayı 3,4,5... diye gidebiliyor.

1|3
    0|0
  • duygusal açlık olabilir cinsel açlık olabilir sadece zevkine olabilir kız diosun yani herşey olabilir türlü türlü hatun var piyasada

0|1
    0|0
  • aradıklarını bir erkekte bulamadığı için

0|1
    0|0
  • ikisini toplaynca anca bir adam ediyordur demekki.

4|1
    0|0
  • Burda biri vardi intikam alıyorum 3lesemi diyordu. Yaşamış yaşatıyor allah hepimizi yanlışlardan korusun

0|1
    0|0
    • intikam mı?

• kastedilen "aradığı kişi olamadığı doyuramadığı için aklınca boynuzlayarak intikam almak" ama tabii bu çalınan caminin minaresine kılıf uydurup vicdanına yedirmek için işin aslı aradığını buluna kadar boş olmak istemiyor. içgüdüleri karşı çıkıyor

• Doğru kişinin hangisi olduğunu anlamak isiyor mesela yanlş kişiyi seçerse elindeki fırsatı kaçrmak istemiyor olabilir.

0|1
    0|0
  • ego tatmini

0|1
    0|0
  • tatmin olmuyordur.fiziksel ya da duygusal açıdan farketmez.

1|1
    0|0
  • mal olduğu için olabilir. bence.

0|1
    0|0
  • sorunlu kişilik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• aradığını bulamamıştır, elindekiler aradığı değildir dolayısıyla bi taraftan arayışa devam ederken bi taraftan bulana kadar elinin altındakiyle idare eder. içgüdüsel olarak kendini koruyacak bi erkeğe ihtiyaçı var diğer taraftanda çocuklarını yapmak için aradığı karakter ve genlerdeki erkeği bulma arayışı var, güvenliği için onu bulana kadar elinin altında bir yada daha fazla erkek bulunsun ister, hayatının be neslinin devamını garantiler böylece, her dişinin ilkel beyninde bu güdüler bulunur her kızın ruhunda gizli o.luk vardır geneemesinide bundan dolayı söylerler.(her kız bu güdülere göre hareket etmek zorunda değil etik anlayışı ve zekayla evrimleşen entellektüel beyin ilkel beyine göre hareket etmez)

erkektede aynı şekilde çapkınlık çok eşlilik güdüsü var. ama tek bir kişiye bağlanıp çapkın olmayabilir neticede

0|0
    0|0
  • hanımefendilerin cevaplarını okuyorum da, aynısını bizim yapmamızı yadırgamalarını anlamıyorum.

aç gözlüdür, bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • gerçeklerle yüzleşmekten korkar ilgisiz yaşayamaz cinsel anlamda doyumsuzdur kafayı dagıtacam diye kendisi dağılmıştır farkında değildir

0|0
    0|0
  • birini yedek olarak tutuyordur...boş kalmamak için...

0|0
    0|0
    • boş kalmaz böyle giderse

• yedek olmamak lazım

• biraz futbola benziyor iyi oynarsan ilk 11 desin yoksa yedeklerde yerini alırısın...

• psikolojik sorunlu.

0|0
    0|0
  • bir tanesi sadece bir takım ihtiyaçlarını karşıladığı için ikisinin kombinasyonuna ihtiyaç duyacaktır.

0|0
    0|0
  • Allahtan belasını istediği için böyle bişey yapıyordur.

0|0
    0|0
  • birinin pipisi kısadır öbürünün boyu kadınında ırzı kırıksa al sana gurup

0|1
    0|0
  • rspuluğundan yapar

0|1
    2|0
  • biri yakışıklı biride zengin olamazmı

0|0
    0|0
  • subway

0|0
    0|0
  • Çok güzel 'arkadaş' olunacak hatun tipidir..

0|0
    0|0
  • Sonunu düşünmeden hareket eden insandır , en sonunda mutsuz bir yaşam onu bekler

0|0
    0|0
  • kodu bozuk

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı belli bizim halkımız çok aç gözlü bir millet olduğu içinde 1 tane bulurlar sonra 1 tane daha isterler cahillik işte ne diyeceksin

0|0
    0|0
  • Yettiremedikleri için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...