Sadece spor yaparak kilo verilir mi?

Diyet ve spora başlamıştım sporda hiç problem yok her gün 1,5 saat fix spor salonundayım dolu dolu sporumu yapıyorum.

Ancak yemek yemek benim için bir hobi, bir yaşam biçimi, bir hayat felsefesi. Yani ben aç olmasam da gider bir tepsi börek yapar yerim. Bu kadar yememe rağmen kilo alıyorum sayılmaz bile.

Bu yüzden diyete 4 gün dayanabildim ve dün gece bozdum diyeti. Gerekirse şişman olurum ama ziyafetten vazgeçmem.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel sporunu yapıyorsun diyet yapmana gerek yok düzenli beslenirsen sorun olmaz.

0|0
    1|0
    • Süper :)) yeme duzenim spor yapmadigim doneme gore daha iyi zaten. eskiden duzensizdim. Kahvalti yapmazdim makarna yerdim Sabah. Artik kahvaltimi guzel yapiyorum

• Gecen seneki hatam o oldu. Istedigim kiloya geldim ve sporu biraktm. Aslinda birakmak istemiyordm ama tam haziran ayina geldi uyeligim bitti okul bitti ve izmire dönmştm. baslamaya firsat olmamisti tekrar

• Salona gitmeye vaktin yoksa yürüyüş yap

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır veremezsin. Yaktığın kaloriyi geri alırsan bir esprisi olmaz tamam vücut direnci, dayanıklılık ve kuvvette artış olur ama kiloya yansımaz.

0|0
    0|0
    • Gecen sene bilfiil yansıdı valla. Benim metabolizma biraz farkli diyorum ya benim yediklerimi baskasi yese 130 kilo olurdu. ben normal insanin 2 gunde yedigini tek gun yiyorum ve hic hareket etmiyorm :D yine de sisman degilim fazlam var

• Fazlan varsa bitmiştir olay şişman olup olmamak önemli değil bende 3 kişinin yediğini yerim mesela fazlada hareket etmem ama kas oranım fazla yağım yok metabolizma durumun ve vücut tipinin avantajları oluyor ama %100 form istiyorsan yediklerine dikkat etmek zorunda oluyorsun.

• % 100 form istemiyorm kilolu kategorisine girmemek yeter :D

• Sadece spor kilo verdirmez 1,5 saat spor yap sonra full yağlı yemekler ye hayir sabah yicen yumurta peynir protein alcaksin öğlense elma gibi meyve yiceksin aksam en gec 6 da aksam yemegi yiceksin sebze tarzi ama arada protein icin tavuk et yiyebilirsin abur cabura da ara verceksin

0|0
    0|0
    • Iste benim vucut normal insan vucudu degil. Benim yediklerimi baskasi yese 130 kilodan asagi olamazdi. benim vucut tutmuyo. Eskiden hic kilo alamazdm zaten.

Ben yiyerek kilo verebiliyorum yani gecen sene verdim 22 kilo 4 ayda sadece sporla

• Yağ preoblemini gidermek için günde yarim saat kos ayrica 2kg agirlik kaldir gunde 30 kere hem kol hemde karin hemde bacak yaglarin eriyecektir saygılar

• Tesekkurler:)

• off ruh ikizim resmen. ye kız bisey olmaz

0|0
    0|0
  • 4 kilo almışım bugünden itibaren ekmeği çıkarttım hayatımdan spor yapmadan zayıflıyorum ben sende boğazını tutmalısın sağlık önemli

0|0
    0|0
  • Gerekirse şişman olurum ama ziyafetten vazgeçmem. lafı birçok ömrü bitirdi. şişmanlık bir hastalıktır. sigara gibidir. yaşam süreni kısaltır bunu bilesin. yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Tamam da istediğimi yiyemedikten sonra yaşamanin bir manasi kalmiyor dedim ya yemek hayatimin ilk sirasi :D diyet yaparken hep diyorum yarin ölürsen bu kadsr gündür istediklerini yiyemeden ölcen diye haha

• Ayrica hic bir zaman sisman olmadim. Her zaman önlemimi aldm.

• sİlk başlarda kilo vermiş gibi gözüksende yine aynı kiloyu bulursun kilo vermede diyet ve spor ayrılmaz ikili zaten

0|0
    0|0
  • Ekmek çok az yemen gerekli zayıflayabilirsin:)

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • o zaman yorulmaya devam kilo vermeye ara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...