Ilişki bitti fakat kopamıyoruz..

arkadaşlar uzakta sevdiğim biri vardır 2 hafta kadar süre bi ilişki oldu ne kadar mantıklı mantıksız bilmiyorum ama sevdim oda sevmişti diye düşünüyorum eski sevgilisini görünce unutamamış olduğunu anlamış fakat çıkmasakta seni kaybetmek istemiyorum.. dedi bana ve sürekli benimle konuşuyor sürekli benimle yazışıyor ne istesem yapçıak gibi herşeyi anlatıyoruz birbirimize bazen kamerada ağlayabilir ya açıyor bana ya da seviyor ama söylediğine göre ben kimseye acımam kimsenin acımasını da istemem diyor her zaman yanımda olcaksın yerin ayrı hiç dolmayacak diyor hiç unutmayacağını falan söylüyor ve eski sevdiğiyle pek sıcak konuşması da yok aslında ona geri döncekmiş son bi şans vericekmiş birde bu var sizce nasıl bi olay bu sizce ne oluyor ne düşünürsünüz siz. seviyormu oda sevmiyormu ne oluyorum ne olmalı karmakarışıklardayım...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ne serden ne yardan geçior eğer diğerine dönerde birşey olmazsa seni el altından kaybetmek istemiyor kırılmış kalbini sana tamir ettiricek kullandırma kendini

0|0
    0|0
    • sanmıyorum çünkü bunu aynen dile getirdi bana çok suçlu hissediyorum kendimi bu sekilde doğru olmaz diye beni bekle diyemem falan

• ya bilemem ben anladığım kadarını yorumlarım ama gerçekten bekle diyemem ne demek seninle konuşması ümitledirmesi yeter zaten

• en tehlikeli yaklaşım yedekçi mantık uzak dur ondan sana yar olmaz

0|0
    0|0
    • çok karışık çok zor bi olaydayım görüyorum hergün izliyorum gözyaşalrı hep üstünde oluyo ondan çok benımle ilgileniyo kendimi tuaf hissediyorum ama seviyorum ne olcak nası olcak hiç bilemden

• ben koptum darısı başına :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...