Malum yaz geliyor yağ ve toksinlerden kurtulmamız gerekiyor sizlerin uyguladığı taktikler var mı?

Kilo vermek veya bulunduğunuz kiloda kalmak için; günlük enerji alımının % 25-30’unu oluşturacak şekilde, hem karbonhidrat (yulaf, sebze, meyve gibi), hem protein (yumurta gibi), hem de sağlıklı yağlar (badem, ceviz gibi) içeren sağlıklı bir kahvaltı çok önemli. Kahvaltısız güne başlamayın;)

To lose weight or stay at your current weight; your breakfast should be %25-30 of your daily energy intake, include carbohydrates ( like oats , vegetables, and fruit), protein ( such as eggs ), and healthy oils ( almond, walnut, etc. ). Do not start the day without breakfast;)

Güncellemeler:
Süper Dediğim gibi ama akşam 5ten sonra yemek yok çorba falan içilecek ok

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• nisanda başlıcam

0|1
    0|0
    • Biran önce başlayın bana kalırsa toksinleri vicuttan yaza kadar atmak lazım

• sana arkadaslik yapabilirim istersen fakat 5 km yürüyüsü ben hergün yapamam bunun icin zamanim yok.. isden gec cikiyorum ondan sonra islerim oluyor ben zaten haftada iki üc kere spor salonuna giden biriyim..

• tamam dır başlıyoruz o zaman

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bol bol yagg ic

0|1
    0|0
Yükleniyor...