Kadınlar ne istediğini bilir mi?

merak ediyorum şimdi bütün kadınların klasik cevapları oluyor ama kadınlar harbiden ne istiyor? bence ne istediklerini bilmiyorlar. bir kadının isteyebileceği herşeyi ona verdiğin zaman hevesi kaçıyor diye düşünüyorum. şimdi genel olarak yazıyorum ama gerçekten bi kadını anlayıp her istediğini versende hep üzülen erkek oluyor tabi tüm erkekler için söylemiyorum bunu. sadakat, yalan söylememe, ilgi, sevgi, heycan, tensel ve ruhsal tatmin, sürprizler, gelecek planları için somut adımlar... bunların hepsini en kaliteli şekilde verip sonrada kıymetinizin bilinmemesi kötü bi durum... ACABA KADINLAR GERÇEKTEN NE İSTEDİKLERİNİ BİLİYORLAR MI? siz kızlara sormak istedim bunu

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ne istediğimizi bizde bilmiyoruz. (İstediğin cevap bu bence)

1|1
    0|2
    • dogru olan samimi bir cevaptı istedigim kişisel egomu tatmin etmek değil

• artılarız bizde :)

• Çok basit. İşimize öyle geldiği için. Çoğu kız kabul etmez ama dediğim gibi birde kendimize dönüp ben ne yapıyorum dememiz lazım.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır arkadaşım. Kadınlar gerçekten ne istediklerini bilmezler. Aşırı duygusallık zaten gel gitlere neden olur. Bu gel gitler sonucu da zaten hep kafasında üretim, sunmaya proğramlıdır. Bizler birgün gerçek isteğimizi bulabilirsek, sizlerde bunu zaten öğrenmiş olacaksınız.

0|2
    1|1
  • BU kadına göre değişir. Eğer gerçekten güçlü bir iradeye sahipse doğru seçimler yaparak hayatını ve erkeğini doğru yönlendirir.Kişiliği oturmamış bir bayan ise yanlış seçimler yapar ve yaptıklarının sonucuna katlanır. Bu konuda sadece bayanları suçlamak yanlıştır. Bir erkek gereğinden fazlasını sunuyorsa bu bayanı bunaltır ve kaçmasına neden olur. Sonrasında istediği herşeyi verdim ama değerimi bilmedi gitti der erkek. Ve bu soruyu soran arkadaşım sana tavsiyem duygularınla mantığını dengele. Sonrasında seni taşıyacak bir bayan karşına zaten çıkar sana göre olup olmadığını rahatca anlamana yardımcı olur duygunla mantığını dengelemek

0|1
    0|0
  • hımmmbak bence haklsın galiba kadınlar doyumsuz kadınlar anlaşılmaz insanlar her isrediğini yaparsın sonra hevesi kaçar

0|1
    0|0
    • peki bunun için yapılacak bi şey varmı bi önlem mesela?

• valla inşallah hiç bi zaman üye olmazsın mutlu yasarsın sevgilini üzme sakın sonucta hemcinsim :)

• teşekkür ederim şuan çok mutluyuz ve ona çok özen gösteriyorum kırmamak için inşallah böyle oluruz diyorum bakalım darısı herkeze ama dikkat bu zamana pek güvenme hem cinslerimde olsa kızlar çok uyanık:)

• ben çokk iyi bilirim ne istediğimi saydıklarının hepsini yapan bir adam olsun daha ne olcakki işte

0|0
    0|0
  • Kadnlar herseyi ister :D önü arkası gelmez hep bişeyler isterler sizde buna anlam veremezsiniz çok şey istemelerini ne istediini bilmiyolar sanarsnz kadın gözü doymaz :))

0|0
    0|0
  • Bilir.

0|1
    0|1
  • biliriz

0|0
    0|0
  • su

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• herzaman demiyelim ama cogu zaman diyelim bilmiyorlar..

her telden caliniyor (:

insanlarin zaten daima istegi bitmezki.. sende erkek olarak sunu bunu istemezmisin?

ama önemli olan karsindaki insani mutlu etmek degilmidir?

ha senden herhangi bisey ister ama sen karsiliginda herhangi baska biseyde yapsan mutlu olabilirler...

yani illa istedigi degilde farkli biseyde olmasi mutlu eder

yine onun icin bisey yapmisin onun icin özel yada neyse artik..

yani ilgisizlik istemiyorlar ilgilenecen düsünecen (:

0|1
    0|0
  • kadınlar herşeyi ister , benim olsun ve anında olsun :)) düşüncesinde hareketle . yaşarlar ...

0|1
    0|0
    • kız çocukları 4 yaşında konuşmaya başlar . bu yaşlardan sonra küçük olan her istekleri heryaşla beraber 1 daha büyür . büyüdükce istekleri büyür . bu arda dilleride bu isteklerine baglı olarak büyür . cene büyür düşer .:) herşeyi ister şaka bir yana istesede kadının en tatmin oldugu istek . sahip cıkılmak . sevgi ve şevkat en önemliside deger verilmek oldugunu unutmuyalım . annemde bir kadındı oradan biliyorum :D erkek yüregi trktör lastigi maddesi gibidir . kadın yüregi şeffaf silikonumsu gibi

• Anlık olarak, evet. Biliyorlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...