İlk çıkmaya başladığınız gün ne yapıyorsunuz ?

Benim daha önce hiç sevgilim olmadı bilmiyorum.Şimdi hani ilk sevgili oluyorsunuz ya o gün ne oluyor yani ne yapıyosunuz birlikte çok merak ediyorum açıkçası ben olsam saçma sapan şeyler yapardım yeminle bak neyse ne yapıyorsunuz bi öğrenebilir miyim ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında biriyle 3 gün aynı şekilde takıldıktan sonra bana biz neyiz diye sordu neyiz dedim sevgiliyiz dedi.oha ciddenmi ilk defa bi sevgilim oluyor dedim.sevgililer napar dedi napar dedim salak dedi dudağımdan öptü öpüş o öpüş patladı gitti

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Unuttum ne yaptığımızı sadece ne hissettiğim kaldı, çıkmak derken onu bir çözelim ama, farklı bir farkındalık boyutunda olabiliriz.

0|0
    0|1
  • Doğaçlama gelişir her şey... Kasılacak bir durum yok.

0|0
    0|1
  • hiç bir şey yapmıyorum. zaten kıza teklif ettin kız bi düşünür 1-2 gün ondan sonra, oturursun bir cafede cevabını söyler o andan itibaren kızla çıkmaya başlarsın da. o anın atmosferine bağlı davranmam . hava su işte klasik şeyler.

0|0
    1|1
  • saçma sapan bir gün oluyor zaten sende ne yaptığını anlamıyorsun eve geldiğinde ilk düşündüğün ulan kıza rezil olduk iymi diyorsun ama bilmen gereken bir şey var ki aynı şeyi karşı tarafda düşünüyor yani karşılıklı rezil bir gün geçiriyorsunuz

0|0
    0|1
  • ya benim ılıskılerım hep zaten onceden arkadas olduklarımla oldu o yzden pek bır fark olmadı sevgılı olunca gene aynı gıbıydı

0|0
    0|1
  • Sıradan bir buluşmaymış gibi davran.

Zaten farketmesende açık edersin kendini yapmacık davranma.

0|0
    0|0
  • oturup konusuyoruz napıcaz

0|0
    0|1
  • ilk gün en yakın kankinle yaptığın şeylere benzer yaptıklarınız. ancak daha sonraki günlerde olaylar farklılaşır

0|0
    0|1
  • Tanıma safhasıdır ilk günler. Bolca muhabbet edilir.

0|0
    0|1
  • lak lak yapıyoruzz.

0|0
    0|0
  • ilk gün tabiki tanışma ve konuşma başka ne olcak

0|0
    0|1
  • at çifliğine götürüyorum kızı

0|1
    0|2
  • Muhabbet ediyoruzdur.

0|0
    0|0
  • biras mal gibi olunuor ilk gunde konusacak bir sey gelmior aklına:D

0|0
    0|1
  • anlatılmaz ki şu durum ya :)

0|0
    0|1
  • Şimdi ilk önce seni çözümleyebilmem için şu saçma sapan şeyler yaparım dedin ya onları açarmısın :)

0|0
    0|3
    • ya ne biliyim işte eve geldiğimde koltukların üstende gezerim , odamda tepinirim falan

• haa buluşma anında da bilmiyorum bağırırım heralde salak gibi

• :) Yok bence yapma o çılgınlıgı :) sakin ol kendini agırdan sat sen onun peşinden koşma bırak çok istiyorsa o senin peşinden koşsun :) senin aklından geçen davranışlar karşındakine üstünlük saglattırabilir dikkatli ol :D

• uzun esek oynuyoruz ama sakin deneme

0|0
    0|2
  • seni kıskandım kendimi fahişe gibi hissediyorum..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçma sapandan kastın nedir ? İnsan gibi otur sohbet et , gül eğlen , sinemaya git , yemeye git ...

0|0
    0|0
  • saçma filmlere sinemaya gidiyoz..bu beni baya bir geriyor tabi..salak salak yapmacık sözler ..bir yapışıklık bir sırnaşık.aptallık ne varsa oluyor işte beyinsiz beyinsiz dolaşıyorduk

0|0
    0|1
  • mamalak gibi oluyosun ben hatrlıyorumda utanıyodum elini tutmaya o bi soru soruyodu ben diğerini sorduğunu duymuyodum düşün artık ne kadar tek başıma saatlerce koonustuğumu :D utanıp yemek yiyememiştim off rezillik :D bide ogün yağmur yağmıştı saçlarım pert .

0|0
    0|0
  • Gidersin yemek yersin, sonra bir kahve keyfi.

Sohbet derken bir bakarsın akşam olmuş bile...

0|0
    0|0
Yükleniyor...