Bu görüntüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliç haddini aşıyor bence sizin görüşleriniz nedir

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman bizim memleket olarak emreyi zikmemiz lazım

1|1
    0|0
    • Hırvat adam senin türk oyuncuna küfür ediyor siz burada emreyi suçluyorsunuz biliç her maç aynı şeyi yapıyor

• Bana milliyetçilik taslama hele ki o mk ırkçısını hiç savunma.. Futbolun yüz karası mk evladı..

• Emre haklı bence çünkü o biliç denen adam annesine küfür ediyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Emre belezoğlu türk futbolunun utanç kaynağıdır

0|4
    0|2
  • Ülkede spor bile yapılamıyor yazıklar olsun hadi gerizekali taraftarlara alıştık bunlara ne demeli. Serseriler.

0|0
    1|0
    • O bilic denen adam emrenin annesine küfür ediyor adam haklı bence sinirlenmekte

• Emreyi kendi taraftarları bile sevmiyor kimse o ırkçıyı dikkate bile almıyor anca kendi gibi seviyesizler var arkasında. Hee dağ başındayız zaten.

• Adamın annesine küfür ediyor o bilic emre ne yapsın

• seviyemizin en guzel örnekleri iste

0|0
    0|0
    • Emre haklı çünkü o bilic denen haysiyetsiz adamın annesine küfür ediyor her maç

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilic haddini aşıyor ama Emre haddini aşalı yıllar oldu ama maalesef Türk futbolunda bu şeref yoksunu arkadaşa ceza veren olmadı, gerçi adam ırkçılık yaptı birşey olmadı küfür etmiş ne olacakki.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıların en büyük kuyruk acısıdır kaptan Belözoğlu

0|0
    1|0
  • Dostum belki fenerlisin ama emre her macta kendini asıyor yani sizin takımı öldürüyor adam resmen

1|0
    0|0
    • Biliç her maç böyle yapıyor adamın annesine küfür ediyor adamın sinirlenmesi normal

• Bak onu bilmiyordum o zmn eywallah ama normaldede yani emre herseye atarlaniyor bunun sende farkindasindir sizin takimdan o ve aziz gitsin valla yani o kadar sevmezlik yapmm o takima

• Dediği küfürü yazardımda hesabım kapanabilir

• kimse burada bilic sütten çıkmış ak kaşık diyemez kusura bakmasın kimse..

0|0
    1|0
    • Sonunda beni anlayan birisi çıktı

• Her maç aynı şeyleri yapıyor adama annesine küfür ediyor

• öyle basın hiç birini görmedi konuşulmadı...

• güzel

0|0
    0|0
  • Ben fanatik fenerliyim ama emre bu takıma yakışmıyor

1|2
    0|1
    • Bilic bu adamı her maç tahrik ediyor üstüne oynuyor

Yükleniyor...