Kapat

Çok yakın arkadaşınız bir gün samimi değiliz derse?

çok yakın bi arkadaşınız var geçmişte çok şey paylaştınız onun pekçok sdeyini biliyorsunuz ve sonra bikaç sene görüşmediniz diyelim bir gün baktınız eskisi gibi konuşmuyor ve niye diye sordunuz samimi değilim seninle derse ne dersiniz?ne yaparsınız?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şuanki en yakın arkadaşımla 5 sene görüşmeyelim, 5. sene sonunda görüştüğümüz zaman, daha 1 gün önce görüşmüş gibi selamlaşıp, konuşuruz.. :)) Diğer yakın arkadaşlarımla birkaç sene görüşmedikten sonra, samimi değiliz sennle dese, normal karşılarım.Sonuçta, arada mutlaka bir soğukluk olur.Çok normal.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu sormaya bile gerek yok, uzun süreden sonra ilk defa karşılaşıyorsan oturp muhabbet ederken çözersin zaten durumu. Hemen alır yerini.

0|0
    0|0
  • Değilse değil. Kısasa kısas yaparım.

0|0
    0|0
  • paşa gönlü bilir

0|0
    0|0
  • "olalım, üzerine rahat birşeyler giy ben geliyorum" diyebilirim mesela

0|0
    0|0
  • Oğlum bak git de, ona sen.En iyisi...

0|0
    0|0
  • Sil geç

0|0
    0|0
  • assktr lan! asıl ben snle samimi değilm be.. derim.kalkar giderim :)

0|0
    0|0
  • Bi kaç seneden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • derse desin. takmayın arkadaşları bukadar ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aradan zaman geçince soğuyor kimisi ve insan değişiyor. Kimisi hayatındaki insanlara benzemeye başlar. Kim bilir bu süre içersinde kimlerle arkadaşlık etti, düşüncesi konuşması vs değişti. Paylaşmadığımız çok şey var demek istemiş. Köprünün altıdnan çok sular aktı meselesi. Peki deyip benzer davranmak lazım ya da hala iki tarafta değer veriyorsa birbirine tekrar samimi olmak yani yakınlaşmak o arada ki soğukluğu gidermek için birşeyler yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • koprunun altından cok sular aktı derken? Bu kısının ben herseyını bılıyorum gecmıste ne olursa olsun ınsan hemen degısemez o kadar aradan ıkı sene gectı sadece

• hayır canım ondan degıl ben onu aradım cok kez acmadı aynı sınıfta degılız dıye menfaatıne denk dusmedı ben anlıyorum onu ama nıye boyle oldu onu anlamıyorum

• onu anlıyorsan anlaşılmayacak bi durum kalmamış demektir. Riyakar bir insanı anlamak için çaba da sarf etmemek lazım çünkü gereksiz. Mantıklı, normal, adice olmayan bir sebep yoktur.

• Niye diye bile sormam , baktım farklı davranıyor , artık bende onun için farklı olurum ...

0|0
    0|0
  • arkandan pek çok şey söyleyip ona iftira atmışsını etrafa yaymasından inan çok çok daha iyi..işi gücü yokmuş gibi bütün gün internet peşinde etrafa seni kötülemesinden çok çok daha iyi olduğu kesin..en azından kafayı sana takıp yiyip içmeyip kurnazca her şeytanlığı aklına getirip senaryolar yazmasından çok çok iyi samimi olmuyorum demek ve daha masum...

0|0
    0|0
    • oylelerı de var evet onlar daha ayrı bı manyak!ah ah bu ınsanlara nasıl davranmalı bılemedım kı

• o manyakla ben hala uğraşıyorum işte..aslında benim bir işim yok da..kendi hazımsız olduğu için ikide bir biten arkaşlığın arkasından konuşup duruyor,yazıyor ,çiziyor..üstüne olmadık hakaretler,aşağılamalar,laflar ,sözler,başkalarını üzerime kışkırtmalar...Allah insanı kötü ile sınamasın...düşmanımın başına vermesin böyle insanları...

• aynı şeyi bende yaşadım unutuyo ve soğuyolar sanırım vefasızlar

0|0
    0|0
  • bişey yapmam daha ne desin ki hem zaten. Noktayı koymuş.

0|0
    0|0
  • Ne kadar süre geçerse geçsin paylaşılanlar değerini yitirmez samimiyet hep aynı kalır .. o arkadaşlığın kullanım süresi dolmuş ;) Öyle bisey derse o andan itibaren umrumda bile olmaz.

0|0
    0|0
    • nıye dolmus olabılır sence?

• bılmıyom ya ek oyle bırı gıbı degıldı ama ıste nıye boyle seyler hep benım basıma gelıyor dıger arkadaslarımla da dıslanan hep ben oluyorum

• Biraz özeleştiriye ihtiyacın var demek ki

• Dedi ve hayatım boyunca sildigim tek kisi olma serefine eristi.

0|0
    0|0
  • allah belanı versin senin derim

0|0
    0|1
    • kuzum sorun aslında cogu yakın arkadasımın bellı bı zaman sonra bana bu tarz davranması neden hep boyle oluyor anlamıyorum demek kı sorun bende ya da hep manyakları ustume cekıyorum mıknatıs gıbı

• emın mısın ben sorunlu olmasam bana hep boyle dıslayamazlardfı

Yükleniyor...